2752
2734

همسرم و خانواده همسرم تو بی خیالی مثل و مانند ندارن.

نزدیک زایمانمه.هیچ کدومشون درک از شرایطم ندارن.چند روز دیگه باید برم تست کرونا بدم و جوابش منفی باشه تا برای بستری بیمارستان پذیرشم کنن. اینا فقط به فکر تفریح و رفت و آمد و مهمونی هستن. همسر منم باید راننده شخصیشون باشه و تو همه مهمونیاشون شرکت کنه.اصلا هم اهل رعایت نیستن.

واقعا نمی‌دونم چه کنم نصفشون اسهالن.همسر منم اسهال و تب و ارز شده انقد زنگ زدن بیا خونمون.

کسی هست راهکاری بهم بده با این آدما چه کنم؟

نی نی ام 🥰 هدیه امام حسین و حضرت علی اصغره. خدای مهربونم بی نهایت شکرت.خدایا خودت محافظ نی نی های همه باش🙏🙏🙏💓💓💓

خودتو بزن به مریضی 

والا تنها راهی که به ذهنم میاد توی شرایط فعلیت اینه 

چون هر راهی بخوای بری با یه لشکر بیشعور زمان میبره

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید