2752
2734
روکش نداشت؟ دندون منم چندسال پیش پرکردم تیکه دندون خودم شکست نه اون قسمتی که پرکرده بودم،بعد رفتم ر ...

نه روکش سفید نداشت 

دکتر رفت خارج 

منم باردار شدم نرفتم 

توی بارداری یه هو شکست 

استارتر محترم شرمنده اخلاق گلت عزیزم اینجا مطرح کردم 🌹

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ای وای  از جراحی میترسم اخه نمیدونم چیه  پس به نظرت حتی درست هم کنم ممکنه باز بشکنه  ...

منم نمیدونم والا

من دندون شیشمو پاییز دوباره پر کردم الان داره میشکنه لقه بعد عید باید برم عصب کشی باز

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه روکش سفید نداشت  دکتر رفت خارج  منم باردار شدم نرفتم  توی بارداری یه هو شکست&nb ...

من یه دندانپزشکی رفتم گفت باید جراحی بشه یکی دیگه رفتم خیلی راحت برام روکش گذاشت.الانم خیلی خوبه.