2733
2734
عنوان

خانم های باردار یاهرکی در آینده میخواد باردار بشه بدو بیا😃💫🚫🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 39007 بازدید | 106 پست

شوهر من ماهی ۷ میلیون ۱۰ سال پیش قسط میداد دیگه حتی پول نون گاهی تو جیبش نداشت ... من تو حاملگی این دعاهارو خوندم بعد هر نماز.. بچم خدارو شکر خیلی خوش روزی شده ... توی حاملگی هرجا میرفتم تو جنگل یا پارک یا کوه یه بشقاب غذا کسی میاورد برام... ولی من خیلی حساس بودم نمیخوردم میدادم شوهرم .... 🙃😁
الانم همونجوری هستن پا تو مغازه ای بزارن دیگه جابرای خودمون نمیمونه 🥰

دعای برکت روز )

🌹 امام صادق(علیه السلام):وقتى

صبح دمید بگو: 

🌷 الحَمدُللّه فالِقِ الإِصباحِ،سُبحانَ رَبِّ المَساءِ وَالصَّباحِ

🌹 اللّهُمَّ صَبِّح آلمُحَمَّدٍ بِبَرَکَةٍ وعافِیَةٍ، وسُرورٍ وقُرَّةِ عَینٍ

🌸 اللّهُمَّ إنَّکَ تُنَزِّلُ بِاللَّیل وَالنَّهارِ ما تَشاءُ،

فَأَنزِل عَلَیِّ و عَلى أهلِ بَیتی 

مِن بَرَکَةالسَّماواتِ وَالأَرض

ِ رِزقا حَلالاً طَیِّبا واسِعا تُغنینی بِهِ عَن جَمیعِ خَلقِک.

َ📚بحار الأنوارج87/ص356

#افزایش_حافظه_و_تمرڪز

🌸✨ جناب سیاح ؛

جهت تقویت حافظه بخواند

مجرب است

رَبِّ هَبْ لِی حُڪْمَاً وَ الْحِقْنِی بِالصّالِحین✨

📚 ڪشڪول سیاح ۲۱/۴

اللهم  اوسع علَيَّ من رزقك الحلال

الطيب واكفنا من الفقر وارزقنى عافيتك

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
شوهر من ماهی ۷ میلیون ۱۰ سال پیش قسط میداد دیگه حتی پول نون گاهی تو جیبش نداشت ... من تو حاملگی این ...

این دعاهاروهم توی بارداری بخون بچت خوش روزی میشه 

👇👇👇

💠 #رزق_ثروت

🔸جهت افزایش و ازدیاد خیر و برکت در مال و رزق و روزی ،قبل از خفتن بخوانید

✨اللَّهُمَّ أَنْتَ الْأَوَّلُ فَلَا شَيْ‏ءَ قَبْلَكَ وَ أَنْتَ الْآخِرُ فَلَا شَيْ‏ءَ بَعْدَكَ‏ وَ أَنْتَ‏ الظَّاهِرُ فَلَا شَيْ‏ءَفَوْقَكَ وَ أَنْتَ الْبَاطِنُ فَلَا شَيْ‏ءَ دُونَكَ وَ أَنْتَ الْآخِرُ فَلَا شَيْ‏ءَ بَعْدَكَ اللَّهُمَّ رَبَّ السَّمَاوَاتِ السَّبْعِ وَ رَبَّ الْأَرَضِينَ السَّبْعِ وَ رَبَّ التَّوْرَاةِ وَ الْإِنْجِيلِ وَ الزَّبُورِ وَ الْفُرْقَانِ الْحَكِيمِ أَعُوذُ بِكَ مِنْ شَرِّ كُلِّ دَابَّةٍ أَنْتَ آخِذٌ بِنَاصِيَتِهَا إِنَّكَ عَلَى صِرَاطٍ مُسْتَقِيمٍ✨

📚مصباح المتهجد ج 1 ص 122 

📚 بحارالانوار ج 84 ص 177.

🌹🍃استاد یعقوبی قاینی(مدظله العالی):

🌹🍃برای افزایش رزق و روزی اگر دعای 

✨اللهُمَّ یا سَبَبَ مَنْ لا سَبَبَ لَهْ یاسَبَبَ کُلَّ ذی سَبَبٍ یا مُسَبِّبَ الْاَسْبابِ مِنْ غَیْرِ سَبَبٍ صَلِّ علی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ اَغْنِنی بِحَلالِکَ عَنْ حَرامِکَ وَ بِفَضْلِکَ عَمَّنْ سِواکَ یا حَیُّ قَیّومُ وَ الحَمدُ للهِ رَبِّ العالَمینَ وَ صَلِّی اللهُ عَلی سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطّاهِرینَ✨

🌷از امام جعفر صادق علیہ السلام روایت شدہ ڪہ فرمودند براے #طلب_رزق زیاد بگویید:

✍يا اللَّهُ يَا اللَّهُ يَا اللَّهُ أَسْأَلُكَ بِحَقِ‏ مَنْ‏ حَقُّهُ‏ عَلَيْكَ‏ عَظِيمٌ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ

وَ أَنْ تَرْزُقَنِي الْعَمَلَ بِمَا عَلَّمْتَنِي مِنْ مَعْرِفَةِ حَقِّكَ وَ أَنْ تَبْسُطَ عَلَيَّ مَا حَظَرْتَ مِنْ رِزْقِكَ‏.

📚عدة الداعے ص 276 

#رفع_بيمارى_و_فقر 

🎁حضرت رسول صلي الله عليه و آله دعاي زير را به يکي از اصحاب که مبتلا به ناخوشي و فقر بود آموختند، از برکت خواندن آن در اندک زماني بيماري و فقر او برطرف گرديد :

📿لا حَوْلَ وَ لا قُوَّةَ اِلاّ بِاللّهِ، تَوَکَّلْتُ عَلَى الْحَىِّ الَّذى لا يَمُوتُ، وَ الْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى لَمْ يَتَّخِذْ وَلَدًا، وَ لَمْ يَکُنْ لَهُ شَريکٌ فِى الْمُلْکِ، وَ لَمْ يَکُنْ لَهُ وَلِىٌّ مِنَ الذُّلِّ وَ کَبِّرْهُ تَکْبيرًا .📿

📚(الکافى: 2 / 551 ـ مفاتيح ، دعا وقت طلوع و غروب آفتاب / 22)📚

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این دعاهاروهم توی بارداری بخون بچت خوش روزی میشه  👇👇👇 💠 #رزق_ثروت 🔸جهت افزایش و ازدیاد ...

2731

اینارو یه دوستی گفت منم گفتم  بفرستم اینجا 🥰

این سوره ها مخصوص ثروت هست، روز یکشنبه 110بار والعادیات، هرشب بعد نماز مغرب سوره لیل هم خوبه، 14بار تو سجده بعد نماز یا جوادالائمه ادرکنی بگو گشایش پیدا بشه تو کارت انشالله، سنگ قلیاب بگیر از عطاری خورد کن هر روز با مقداری سرکه بجوشون 5دقیقه بعد مابقی را به 4گوشه خونه و جلو در خونه بریز مخصوصا شب چهارشنبه و اسفند موقع غروب با زاج و گلپر نمک و کندر دود کن سنگینی از خونت بره، روزی 80 بار الحسیب دفع دشمن همیشه میخونم شمام بخون...

دوشنبه ۴۰ بار سوره کوثر
چهارشنبه ۴۰ تکاثر
پنج شنبه ۴۰ نصر
جمعه ۴۰ بار آیه ۶۴ سوره حج شرط مداومت فوق‌العاده مؤثره برای روزی و ثروت به شرطی که مداومت داشته باشی نتیجه میده

برای روزی و ثروت به و هرشب سوره واقعه عالین این دعاها برای روزی و ثروت حداقل تاثیرش اینکه یخچال خالی نمیمونه،من الان 2ساله میخونم وآثارشم تو زندگیم دیدم یه بنده خدایی میگفت یکساله میخونه درآمد شوهرش از 5تومن رسیده به 30 تومن اگه خودم نتیجه نگرفته بودم باور نمیکردم اما در این حد تاثیر داره فقط وقتی میخونی نباید به کسی بگی حتی شوهرت تاثیر نمیکنه دیگه...

اینارو یه دوستی گفت منم گفتم  بفرستم اینجا 🥰  این سوره ها مخصوص ثروت هست، روز یکشنبه 110 ...

اینو یک خانمی گفت ❌❌👇👇

کیا مشکل مالی دارن بیایید گره گشا بدم بهتون یا بهتره بگم معجزه

تو یه گروه  این ذکرو دیدم که می‌گفت سال به سال نمی‌تونستم گوشت بخرم ولی از وقتی این ذکرو میگیم از همه جا برام گوشت میرسه و ....پیش خودم گفتم مگه میشه یه بیاد بگه بیا گوشت ....ازش گذشتم چند وقت بعد دوباره یه جا دیدم این ذکرو یکی دیگه هم همینو گفته بود ،،گفتم خوب امتحانش میکنم ضرر نداره که تقریبا چهار روزه میگم😄

الهم بارک لمولانا صاحب الزمان بعد از هر وعده غذا بگید کل خانواده اینقدر عجیب این ذکر که حد ندار
اللَّهُمَّ بارِک لِمَوْلَانَا صَاحِبِ الزَّمَانِ(عج)

امروز سه کیسه برنج ده کیلویی اعلا ایرانی سه کیلو گوشت گوسفند دوکیلو گوساله پنج کیلو مرغ دوتا روغن اومد در خونمون از طرف شرکت همسرم که تاحالا ازینکارا نمی‌کردن همه تعجب کردن....حقوق شوهرم یک میلیون دویست اینور سال اضافه شد ،،،،خونمون گوارش خرابه باهزارتا قسط می‌خواستیم کولر هم بخریم که اونم تقریبا جور شد برامون اصلا باورم نمیشه گفتن با شما هم به اشتراک بذارم شاید گره از کار کسی باز کرد

اینو یک خانمی گفت ❌❌👇👇 کیا مشکل مالی دارن بیایید گره گشا بدم بهتون یا بهتره بگم معجزه تو یه گرو ...

ذکر استغفار

چله سوره عادیات و طلاق و ذاریات و مزمل

ذکر و من یتق الله

شاکر بودنقبل از ورود به منزل سوره توحید بخون من یه مدت اینکارو کردم خیلی خوب بودآیه دو و سه سوره طلاق

هروقت میتونی ، هر چقدر میتونی...

فقط اینو بدون که مارو از فقر وحشتناک نجات داد.

منی که چندین روز با ۱۵ هزار تومن زندگی کردم و موقعی که شیرخشک دخترم تموم میشد گریه میکردم..

این قضیه برای همین یه ماه پیشه آیه و من یتق الله .... تو نت سرچ کن.

معجزه میکنه

معععججززززههههههاللَّهُمَ‏ إِنِّی‏ أَسْأَلُکَ مِنْ فَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ فَإِنَّهُ لَا یَمْلِکُها اِلا اَنت

این دعا خیلی مجربه سوره واقعه روزی یبار

دعای ناد علی ۹ بار هر روزمن الان میخوام برم ختم ۴۰۰تایی استغفار رو بردارم از امروز

سرچ کن میاد

دوماه پشت سرهم هرروز روزی۴۰۰تا استغفرالله الذی لا اله الا
بقیشو برو پیدا کن

شما هم خواستی شروع کن اول ماه قمری

انشالله روزی مون رو خدا زیاد کنه دعای فرج بعد هر نماز واجب تا چهل روز وقتی هم پریودی دو تا تیمم کن یکی بدل غسل یکی بدل تیمم بعد بشین موقع هر نمازی دعای فرج بخونهرشب سوره واقعه وحدیث کساءبخون

پنجشنبه هاهم بعدازنمازعشاء۳۰۸مرتبه ذکریارزاق روبگوسوره ذاریات جوابگوعه و صلواتباید مداومت داشته باشه و هر روز حداقل یک بار  بخونه

یه مطلب دیگه هم که من خیلی بهش اعتقاد داشتم این بود که هرجایی چیزی نمیخوردم ... یا خونه کسی دعوت بود ...

مخصوص خانم هایی که دوست دارن سفرهای که برای عزیزانشون پهن میکنن نورانی وبا برکت باشه🌺❤️💙🩵💚😍👇

💟 به مواد غذایی که میخرید سوره کوثرو قدر بخونید تا برکتشون زیاد بشه.

💟 در حین طبخ غذا آیه 35سوره نور (الله نورالسموات والارض) تا (کل شیی علیم) بخونید
هم غذاخیلی خوشمزه میشه هم محبت بین افراد خانواده زیاد میشه هم نورانیت دل میاره هم اخلاق خانواده بیشتر میشه!!!!

35_اللّهُ نُورُ السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ مَثَلُ نُورِهِ کَمِشْکاة فِیها مِصْباحٌ الْمِصْباحُ فِی زُجاجَة الزُّجاجَةُ کَأَنَّها کَوْکَبٌ دُرِّیٌّ یُوقَدُ مِنْ شَجَرَة مُبارَکَة زَیْتُونَة لا شَرْقِیَّة وَ لا غَرْبِیَّة یَکادُ زَیْتُها یُضِیءُ وَ لَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نارٌ نُورٌ عَلى نُور یَهْدِی اللّهُ لِنُورِهِ مَنْ یَشاءُ وَ یَضْرِبُ اللّهُ الْأَمْثالَ لِلنّاسِ وَ اللّهُ بِکُلِّ شَیْء عَلِیمٌ

موقع غذا درست کردن همیشه سوره ولعصر میخونم  زدم بالای گازم تا یادم نره
سوره ولعصر صبوری میاره 💕💕

💟اخر سر هم برای برکت غذایی که پختید هفت مرتبه سوره قریش بخوانید.

💟قبل از طبخ غذا نیت کنید که این غذا رو نذری درست می کنید.

💟میتونید هر روز هفته رو نذر امامی که اون روز متعلق به ایشونه بکنید. این طوری هم ثواب نذری دادن رو بردید هم هر روز خانوادتون غذای نذری می خورن.

💟اگر نیت کنید ثواب اين غذاي امروز نذر يكي از ائمه شود،آنوقت هم آشپزي برايت دلنشين تر است،هم اينكه خانواده هر روز سر سفره يكي از ائمه نشسته اند
.
💟ابتدا قبل از آشپزی وضو بگیرید
💟هنگام وارد شدن به آشپزخانه بسم الله الرحمن الرحيم بگویید

💟اگر دیدید کارهایتان زیاد است لاحول ولا قوه الا بالله بگویید

💟هنگام روشن کردن آتش اجاق گاز بگویید اللهم اجرنا من النار (یعنی خدایا مرا از آتش دوزخت دور کن)

💟هنگام استفاده از آب صلوات بر پیامبر
(ص)بفرستید تا از شفاعتش بهرمند گردید واز اب حوض کوثر بنوشید

💟اگر از میوه و سبزیجات وگوشت استفاده می کنید بگویید اللهم اسئلک الجنه (از خدواند در خواست بهشت کنید)

💟هرچه را که با چاقو قطعه قطعه می کنید ذکر سبحان الله والحمدالله را بگویید
💟هنگامی که کارهایتان به اتمام رسید شکر خدای رابجا آورید

💟واگر خسته شدید اعوذبالله گفته و بخدا پناه ببرید

🌺با این کار همیشه در حال ذکرخداوند هستید و کسی که در حال ذکر باشد مانند کسی است که در حال جهاداست که هم آشپزی می کنید وهم جهاد☺️🌺برای صحت وسلامتی و تعجیل در ظهور اقا امام زمان(عج) 🌺صلواتی 🌺بفرستیم

اللهم صل علی محمد وال محمد

مخصوص خانم هایی که دوست دارن سفرهای که برای عزیزانشون پهن میکنن نورانی وبا برکت باشه🌺❤️💙🩵💚😍👇 ...

سوره های مؤثر برای مادر باردار و کودکش

1. سوره مبارکه فجر: پیامبر اکرم‌فرمود:اگر زن حامله، این سوره را بخواند، خداوند فرزند مبارکی به او عطا می‌کند.

2. سوره مبارکه حجرات: پیامبر(صلی الله علیه وآله) فرمود: هر که سورة حجرات را بخواند، برای حفظ جنینش از خطرها و سقط، موثر است. (3)

3. سوره مبارکه ذاریات: پیامبر اکرم‌فرمود:اگر سورة ذاریات همراه زن حامله باشد، در آسان وضع حمل نمودن، موثر است.(1) همچنین فرمود:اگر سورة ذاریات، بر زن حامله خوانده شود، حملش آسان می‌شود.(2)

4. در برخی از نوشته‌ها و جزوه‌ها درباره سفارش به زنان باردار آمده که تا چهار ماهگی 40 مرتبه سوره یس را بخوانید و کندور بخورید که برای هوش مفید است، مشهور است که کندور در زیاد شدن هوش کودک مؤثر است.

پیامبر اکرم ـ صلی الله علیه و آله ـ می‌فرماید: به زنان باردار خود کندور بخورانید که فرزند شما چون در شکم مادر با کندور تغذیه شود عقلش محکم می‌شود و اگر پسر باشد شجاع می‌شود. (4)

°°🌸°✨°🌸°‌✨° °✨🍃 #کـــندر
کندر برای بلغمی مزاجان بسیار نافع است و رطوبات مغز را از بین میبرد... کُندر برای زنان باردار و تقویت هوش جنین عالیه
بشرطیکه قبل از4ماهگی و حلول روح ؛توسط بانوان باردار مصرف بشه...چون بعد از اون زمان؛سبب بزرگ شدن جُفت بچه میشه.
نحوه مصرف :
میشه مثل قرص؛چند حبه کُندر را با مقداری آب میل نمود
و یا مثل آدامس جویده شود.
کُندر ، نر و ماده دارد...
کُندر نر بخلافِ نوع ماده ؛ دراز ؛سفید رنگ و شیرین است.

هفته دوم و سوم مغز جنین شکل می گیرد. غیر از کندر می توانید ارده و کنجد بوداده نیز بخورید

_کندر فقط ماه سه خورده شود هر روز به مدت دو هفته .

مصرف زیاد کندر به عقیده ی بعضی باعث پیش فعالی فرزند می شود.

خوردن کندر توسط زن باردار باعث زیادی عقل بچه، با #هوشی، پاکدلی، دانایی و شجاعت پسر و خوش خلق و نیکو شدن دختر می‌ شود.
در  حدیثی آمده است: به زنان حامله کندر بخورانید، به درستی که طفلی که در شکم مادر کندر غذای او می‌شود، دلش محکم و تحملش زیاد می‌شود.

در طب سنتی مصرف کندر برای افزایش هوش نوزاد توصیه شده است. طبق دستور طب سنتی، کندر را تنها باید در ماه سوم بارداری و به مدت دو هفته مصرف کرد. روش مصرف کندر، جویدن روزانه یک نخود از آن است.

سوره های مؤثر برای مادر باردار و کودکش 1. سوره مبارکه فجر: پیامبر اکرم‌فرمود:اگر زن حامله، این سوره ...

برا روزی بعد نماز عشا سوره واقعه.

*خواندن سوره ولعصر موجب صبوری جنین میشود.

*برای رشد و سلامت جسمانی جنین سوره فجر .

*برای جلوگیری از سقط سوره حجرات.

*برای پاک دامنی فرزند دختر سوره نور.

*برای دانایی وعالم شدن سوره لقمان. ونون والقلم.

*برا ایمان سوره انبیا و مومنون.

*برا ژن خوب بگیره یاسین.

*برا اخلاق سوره مریم 

اخلاق پسر سوره محمد

*زیبایی پسر سوره یوسف 

زیبایی دختر یوسف و مریم

*صلوات حضرت فاطمه زهرا برای نگهداری جنین :

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

*روش فرستادن صلوات:

رو به قبله صلوات بفرستید

با احساس و توجه قلبی صلوات بفرستید

تا ۳ روز این صلوات را بفرستید

❇️*دعای آرامش در بارداری

ذکر ” ماشاءالله لا حَولَ وَ لا قوّهَ اِلّا باللهِ العَلِیَّ العظیم ” را با خضوع و توجه قلبی بخوانید.

دست خود را روی سینه خود بگذارید و چند بار آیه ۲۸ سوره رعد را بخوانید.

ذکر  < الذّینَ امَنوا و تَطمَئِنُّ قُلوبُهُم بذِکرِ اللهِ اَلا بذِکرِالله تَطمَئِنُ القلوب > یکی از تأثیرگذارترین دعاها برای آرامش در بارداری است.

برا روزی بعد نماز عشا سوره واقعه. *خواندن سوره ولعصر موجب صبوری جنین میشود. *برای رشد و سلامت ...

برای تشکیل قلب ... میوه به زیاد مصرف بشه ..⛔️⛔️

خواندن سوره توحید در تمام مراحل دوران بارداری بر نورانیت جنین مؤثر است اما خواندن آن در ماه دوم بارداری می تواند  تاثیر بیشتری بر نورانیت چهره جنین داشته باشد. ماه دوم بارداری ماه شکل گیری چهره و اعضای صورت جنین است و به همین علت است که تلاوت این سوره در این ماه می تواند تاثیر بیشتری بر نورانیت و زیبایی چهره جنین داشته باشد.

یکی از مواد غذایی مهم که مخصوصا در ماه دوم بارداری بر زیبایی و خوش آب و رنگ شدن جنین تاثیر دارد ، عناب است. خوردن عناب در دوران بارداری و حاملگی توصیه می گردد

5_منم تخم مرغ زیاد خوردم سه ماه اول که هر روز میخوردم دخترمنم لپش چاله میشه

6_من شنیدم خواندن چهل بار سوره ی یوسف به چهل سیب و خوردن آن در بارداری بچه رو زیبا میکنه..
7_من تو بارداری خیلی میوه میخوردم به خصوص سیب . قبل بارداری هم خدود یک ماه قبل هر زوز و یا تا جایی که میشد ناشتا اب انار یا خود انار رو میخوردم و این که عرق رازیانه هم خیلی خوردم هم قبل بارداری هم تو باترداری اوایل بارداری و اواخر بارداریم زیتون زیاد خوردم و روغن زیتون هم همینطور شیر خیلی زیاد خوردم به خصوص اون اخرا این که میگن رازیانه چشم رو زیبا میکنه واقعا درسته چشمای دختر من فوق العاده دلرباست و این که رنگشم خیلی خوشکله سبز زیتونیه من سه ماه اول بارداریم هر روز تهم مرغ میخوردم حس میکنم روی هوش دخترم تاثیر به سزایی داشت الان دخترم یه طور خاص سفیده پوستش خیلی خوشکله من خودم فکر میکنم به خاطر روغن زیتونو شیری هست که خوردم البته من و شوهرهم سیاه نیستیم و خیلی سفید هم نیستیم

8_هر روز خواندن سوره قلم: هوش بچه

برای تشکیل قلب ... میوه به زیاد مصرف بشه ..⛔️⛔️ خواندن سوره توحید در تمام مراحل دوران بارداری بر ...

من اینو به کسی توصیه نمیکنم چون بدن ها با هم فرق داره 

اگه بارداری پر خطر داری ریسک نکن گلم رازیانه مصرف نکن ...

من اندازه یک قاشق مرباخوری می‌ریختم تو آب جوش میزاشتم کنار خوب که دم کشید آبشو میخوردم و چنتا دونه میجوییدم.. زیاد نمیخوردم از دونه هاش میترسیدم.. همش پنج بار یا ده بار هم نشد شایدم کمتر و بافاصله حتی