2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یا قمر بنی هاشم 

این جوری شو دیگه ندیده بودم مهمونا باهم دعوا کنن😂😅

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!

چرا میپرسید چرا قدرت تخیل مگه ندارید

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

تجربشو دارم 😅

البته منم مهمون بودم و خانوادمون بی طرف بود تقریبا ولی خیلی بده تو مهمونی دعوا پیش بیاد

ناراحت نباش تقصیر تو نیس 

اتفاقا اونا باید شرمنده باشن مهمونی تورو خراب کردن

دقیقا منم چند سال پیش کل خانواده شوهرمو دعوت‌کرده بودم و چند مل غذا و چقدررر زحمت کشیدم

بعد همینکه غذا خوردن دوتا از جاریام سر بچه هاشون دعوا کردن و شوهر یکیش از موهاش گرفت بردش خونشون و کتک و بحث وووو

بعد خلاصه کلللل ظرفا هم موند خودم تنها با ناراحتی بخاطر دعواشون شستم😂

2706