2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم اومدم سلام منم گاهی شعر میگم یکی از شعرامو که برا همسرم سرودم رو میزارم براتون یادت نرود فقط تو هستی ماهم قسمت شد و تو بیامدی در راهم هر شب بزنم چو رعد و طوفان فریاد مهتاب توام فقط تو را میخواهم
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
و یه شعر دیگم تو ماه منی خودم به قربون دلت تنهایی خودم فدای چشم خوشگلت یک کشتی پر از بوسه برات دارم امیر میخوام یه اجازه که بیام به ساحلت وووو غنچه وجودت واسه من چیدنیه چشمای سیات برای من دیدنیه وقتی که میخندی چی بگم از لب تو لبخند لبات والا که دزدیدنیه
بالا بلندی شوهر چقده قشنگی شوهر از صب تا شب تو خونه ورده زبونه شوهر انار دونه دونه شوهر چه مهربونه وقتی میاد به خونه دلم میشه دیوونه شوهری زودی ماچم کن پولارو بده شادم کن
اینکه می گویند زن حجاب داشته باشد تامرد به گناه نیافتد، مثل این است که بگویند:آفتاب نتابد که بستنی هایمان آب نشود.
این شعر رو هم همسرم برام سروده میخوام امشب دلمو با دلت همرنگ کنم برم اون نقاشی قدیمیمو رنگ کنم عکس مهتاب و امیر روی بوم نقاشیه جای حلقه توی دستاشون چه ناجور خالیه میخوام از رنگ موهات برام بگی مهتاب من تا بگی نقاشیمو امشب چه جوری رنگ کنم غنچه سرخ لبات تو نقاشی برق میزنه امیرت دوست داره دلش برات پر میزنه البته شوهرم شاعر نیست شعراش قشنگه ولی وزنش اشکال داره
2706