2737
2739

اره خواستم گ خورمو پیدا کنم ک پیدا شد  

کاربری سوممه ناجوانمردانه تعلیق شدم 🔪اسم کاربریای قبل:لواشک_ترشک ۹۸ با من در نیفت!!!!🤬 البته بیفتی هم چیز خاصی نمیشع😐😂(نی نی یار،جان عزیزت دست از این سر کچل من بردار)😑اخلاق بضی از نینی سایتیا :(تاپیک ها:وای جورابم پاره بود پیش همه ابروم رف چیکااار کنممم.. دومین تاپیک: اعتماد بنفسم کمه...سومیم تاپیک: احساس میکنم حالم بده....چهارمین تاپیک:از ترس زلزله خوابم نمیبره... پنجمین تاپیک:از دست شوهرم خسته شدم... ششمین تایپک:مادرشوهرم ایشالله بمیره راحت شم..و نظر های بعضیا(اوا عزیزم عکستو بزار ببینم واقعا ب صورتت میاد جورابت پاره شه) یا(میشه عکستو ببینم بدون عکس نظر نمیدم)یا(وا چرا حالا ی عکس بزار شاید بخاطر صورتته)یا(عکستو بزار ی‌ لحظه بعدش پاک کن ببینم ب صورتتم این ترست تاثیری گذاشته خلاصه هیچی دیگ خسته شدم از تایپ بقیشم خودتون میدونین   کاربری دست دو نفره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫

راه افتادى ،حتى با بدترين حالتم گفته بشه نميتونه تبديل به فحش يا حرفى بشه كه در جوابش دنبال جواب دندون شكنى!!!!

انقدر دنبال دعوا نباش مخصوصا اينكه خودتم بلد نيستى كجا چي بگى همش بايد تاپيك بزنى

واقعا تاسف برانگيزه كه هنوز يه سريا فكر ميكنن دوره اي كه يه چيزى بهتون گفتن ده تا چيز در جواب بزاريد روش بگيدًكه نگن زبون نداريد

اين دوره گذشته عزيزم 

اعصابُ ارامشِ خودِ ادم از هر چيزى مهمتره!

2731

ببین بهش بگو یه بنده خدایی بچه بود میگفت وقتی تو ماشین به آسمون نگاه میکردم فکر میکردم ماه داره حرکت میکنه ولی بعد ها فهمیدم خودم تو حرکت بودم

داداش مراقب خودت باش خواهرت منتظره تا برگردی از سربازی برات استین بالا بزنه😎اردیبهشتی ها عشقند از جمله خودممم😉😎
ببین بهش بگو یه بنده خدایی بچه بود میگفت وقتی تو ماشین به آسمون نگاه میکردم فکر میکردم ماه داره حرکت ...

اون سرجاش بود و من به خاطر بزرگی زیادش فکر میکردم داره حرکت میکنه

داداش مراقب خودت باش خواهرت منتظره تا برگردی از سربازی برات استین بالا بزنه😎اردیبهشتی ها عشقند از جمله خودممم😉😎
2740
ببین بهش بگو یه بنده خدایی بچه بود میگفت وقتی تو ماشین به آسمون نگاه میکردم فکر میکردم ماه داره حرکت ...

چ ربطی داشت 

اگه مشکلات زندگی سنگه من سنگ شکنم🎭📍🗝️.   یه خانوم معلم خاص❤️ یه خانواده شاد ❤️که به همه خواسته هاشون رسیدن💪.                              𝗮𝗹𝘄𝗮𝘆𝘀 𝘀𝗺𝗶𝗹𝗲 𝗹𝗮𝘂𝗴𝗵𝘁𝗲𝗿 𝗲𝗺𝗯𝗮𝗿𝗿𝗮𝘀𝘀𝗲𝘀 𝘆𝗼𝘂𝗿 𝗲𝗻𝗲𝗺𝗶𝗲𝘀 همیشه بخند:) این دشمناتو گیج میکنه🎭

اسی یه شات بفرس از دعواتون تو حال و هوای دعوا باشیم بدونیم چی بگیم

2706