2737
2739
عنوان

چیشد که با نینی سایت اشنا شدین؟❤😉

| مشاهده متن کامل بحث + 1274 بازدید | 71 پست
نی نی سایت الان مربوط به همچی هست غیر نی نی 😂

بابد میزدن مادر شوهر خار شوهر سایت

هر بژی کورد 🤝🏻✨خویشگم تا ژیم دوسد درم 🫂♥️🥺           مرسی بابت اینک هروقت خاستم نبودی 🤍🦎 مرسی بابت اینک هروقت خاستی بودم🤍🦎 به قولِ بوکوفسکی، ببین! هیچکس قرار نیست از نبودنِت بمیره؛ شاید فقط چند ساعتی دیرتر بخوابه...نه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا تاپیکای پربازدید خودشونن 😂😂

هوف واقعا 

هر بژی کورد 🤝🏻✨خویشگم تا ژیم دوسد درم 🫂♥️🥺           مرسی بابت اینک هروقت خاستم نبودی 🤍🦎 مرسی بابت اینک هروقت خاستی بودم🤍🦎 به قولِ بوکوفسکی، ببین! هیچکس قرار نیست از نبودنِت بمیره؛ شاید فقط چند ساعتی دیرتر بخوابه...نه ؟
2728
ولی خارج از شوخی نی نی سایت کلی به من کمک کرد از اینجا خیلی چیزا میشه یاد گرفت...باید در جهت مثبتش ...

اره واقعا به منم خیلی دو تا دوست پیدا کردم 

با کاربرایی اشنا شدم که خیلی کمکم کردن 

جنبه منفی فقط خدایی نداشت

2740
اره واقعا به منم خیلی دو تا دوست پیدا کردم  با کاربرایی اشنا شدم که خیلی کمکم کردن  جنبه ...

اره دقیقا چه خوب 

منم یه روز که حالم خیلی بد بود اینجا عضو شدم و واقعا اون موقع فکرم باز تر شد 

دوست داشتی تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس رو بخون 

کاربرای موفق و خوب  سایت هستن 

مرا عهدیست با شادی ،که شادی آنِ من باشد🍃

منم هر چی سرچ میکردم نی نی سایت هم لاشون بود همیشه بدم میومد بیام ...میگفتم اینا دیگه چیه آخه... بعدها فهمیدم خیلی چیزا چه خوبن... همش خواننده بودم دوروزه عضوش شدم

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)