2733
2739

من کاشت ناخن یاد گرفتم ودارم تمرین میکنم

دخترعموم بهم میگه توکه هیچ وقت لاک نمیزنی یا کم لاک میزنی یا ناخنات اکثرا کوتاهه

ومنم بهش گفتم هیچ وقت کاشت نمیزنم

چون میدونم چه بلایی سر صدف ناخن ادم میاره ولی خب یه حرفست ویادش گرفتم یه زمانی ممکنه بدردم بخوره

همه وسایلشم دارم تمرین میکنم رو ناخن مردم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فداتشم اره، قبلا خیلی قشنگ بلند میشدن از بعد عمل خیلی ضعیف شدم هی میشکنه همینقدر بلند میشه همش🥲🥲🥲 ...

همینقدر خوبه واقعاا

ببین قرص زینک بخور برو داروخانه بگو واسه تقویت ناخن میخوام ولی همینقدر قشنگه

حسی رو تو قلبم به‌وجود آوردی که مطمئنم اگه نبودی هیچوقت تجربش نمیکردم.                 عشقم غفور♡                                       پنجمین حساب کاربری( اولین عضویت من در سایت ۱۴۰۰/۱/۸)                                  
برای گل پسرت صلوات فرستادم اسمش چیه؟😍

مرسی مهربونم منم برات فرستادم😍😘💗

آریان💗😘

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
فداتشم اره، قبلا خیلی قشنگ بلند میشدن از بعد عمل خیلی ضعیف شدم هی میشکنه همینقدر بلند میشه همش🥲🥲🥲 ...

ماشاالله تو خوبه در این حد بلند میشن ،من اصلا نمیشه بلند بشن 

نمیدونم چرا اینطور شدن بعد از سزارینم

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2738
آریاننننننن😍😍😍😍😍😍😍😍 نامدار باشه 

آره😍💗

مرسی عزیزم زنده باشی انشاالله کوچولوتو سالم بغل بگیری💗💗😘😘

آریاننننننن😍😍😍😍😍😍😍😍 نامدار باشه 

الان امضاتو خوندم😂😂😂باردار نیستی 

همون دیگه بدنمون ضعیف شده بلندم میشه میشکنه 

آره😭

ناخنای خودم خیلی قشنگ بودن الان کلی لاک دارم ک به کارم نمیان 😔

2706