2737
2739
عنوان

خیلی بی معرفته!

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 40 پست

[QUOTE=281720445]وا قهرین اومده خونت ؟قهر نبود چه میکرد شاید شوهرت بهش گفته بیاد نگهبانیتو بده[/QUOTE]

از طبقه بالا پایین میاد همیشه! الانم قهره بخاطر اسم بچه ک نزاشتم ابراهیم !

من نمیخاستم تا روز اخر کسی اسم بچه رو بفهمه بعدا فهر کنه! این از ببام شنیده زود قهر کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر داییم بچه شیر میداد جلو داییم و شوهرش و بابام و شوهر خواهرش و بقیه مردان طایفه وایساده بود پفک ...

تخمک میخورده😅😅🤣🤣؟

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

خدا عقلت بده استارتر

حالا من فکر کردم پریودی که خجالت می کشی چیزی بخوری

خب زن حامله رو که می دونن روزه نمی گیره

دیگه خجالت کشیدنت چیه

اون بچه بیچاره رو تو شکمت چرا عذاب میدی

عجب مادر ضعیفی هستی یه کم قوی باش اعتماد به نفس داشته باش

2740
بخدا  تازه منم پریود بودم منم خوردم به چند تا دونه😐😂

تخمک چیه؟

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
بخدا  تازه منم پریود بودم منم خوردم به چند تا دونه😐😂

ما به چیزی که از تخمدان زن آزاد میشه تخمک میگیم

شما باردار هستی و برای بچه روزه گرفتن خیلی بده

برو بگو ببخشید پدر جان من چون باردار هستم نمیتونم روزه بگیرم

من میرم توی اتاق غذا بخورم چون گرسنگی داره بهم فشار میاره

ببخشید.همین