2733
2734
خب شاید مجرد سن قانونی هستی 

۲۵ سالمه مجردم 😐😐💪

میتوان با پنجه های خشک ...                                             پرده را یک سو کشید و دید ...                                              در میان کوچه باران تندی می بارد ...  کودکی با بادبادکی رنگی .‌. ایستاده زیر یک طاقی ...  گاری فرسوده ای میدان خالی را ....       با شتابی پرهیاهو ترک میگوید....                                   آری... میتوان بر جای ماند                                                                    
برا خانما رضایت پدر یا همسر لازمه

برای خانوم متاهل رضایت شوهر نیازه برای دختر مجرد رضایت هیچکس نیاز نیست برو سرچ کن 

من خواهرم مجرده هیچ جا رضایت پدرم رو نخواستم 

برای خانوم متاهل هم رضایت شوهر فقط برای گرفتن پاسپورت نیازه نه برای خروج کشور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بخوای واسه رشته پزشکی مهاجرت بگیری کارنامه تاثیر داره واسه پذیرش تو دانشگاه؟ واینکه هزینه اش چقدر میشه حالا واسه همین ۲کشور چجوره؟

میشه جواب سوال منم بدید

بعد اگه بخوای بری باید خونه بگیری یا خوابگاه بهت اتاق میدن من امسال کنکور دارم میترسم خدایی نکرده قبول نشم دارم به کجاها فکر میکنم😅

2742

من قصد مهاجرت ندارم اما اگه مشکلی نیست یه سوال بپرسم. میشه بدون کنکور و با توجه به رزومه تحصیلی بورسیه انگلستان شد برای پزشکی خوندن؟

اگه جوابتون بله هست چه رزومه‌ای نیازه برای اپلای؟

راجب مردم انگلیس و لندن میگی تبعیض قائلند برای مردم کشور های دیگه یا نه ؟ من الان دیپلم انسانی دارم ...

با دیپلم هیچ جا بورسیه با فاند نمیدن 

فاند برای دکترا یا بغضی رشته های خاص ارشد هست 

هیچ تبعیضی من اینجا ندیدم قدیمی ها هم میگن اینجا خوبه که مهاجرپذیره بیشتر مرد اینجا مهاجرها هستن برای همین واقعا تبعیض مثل بعضی کشورهای اروپایی وجود نداره

2740
با دیپلم هیچ جا بورسیه با فاند نمیدن  فاند برای دکترا یا بغضی رشته های خاص ارشد هست  هیچ ...

ممنون💕🌱

الان من بخوام برای رشته روانشناسی تو یکی از کشور های اروپایی بخونم باید کلا هزینمو‌ خودم بدم تا برای ارشد یا دکترا بورسیه بشم ؟

میشه تو ایران تا لیسانس خوند بعد بورسیه شد برا خارج ؟

برای رشته پزشکی از همون اول مهاجرت کنیم بهتر هست یا دانشگاه ایران بخونم بعد بورسیه‌ تحصیلی بشیم؟

رشته پزشکی بدترین رشته برای مهاجرته و تا جاییکه میدونم اصلا قبول نمیکنند 

فاند هم نمیدن بهش 

کلا شما تو ایران پزشکی بخونی اصلا نمیتونی اپلای کنی 

معمولا بچه ها از رشته های جایگزین وارد میشن یکی از هم دانشگاهی های من پزشکی خونده بود ایران بعد اینجا با رشته مدیریت ورود کرد 

من خودم تو پزشکی اطلاعاتم کمه اما از اطرافیان دیدم که با پزشکی نتونستن برن

اگر نی نی یار نترکونه این تاپیک رو هم حفظ میکنم به سؤالاتتون تا جاییکه بدونم پاسخ میدم 

سلام چند شب پیش هم پیام دادم فکر کنم ندیدی

تو دوست منی؟؟

بارداری؟؟

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
شرایط زندگی و کاری چطوره ؟ ارزش این رو داره آدم رنج غربت رو ب خودش بده ؟ مهاجرت تحصیلی ک ن اگر میشه ...

مهاجرت کاری سختترین نوع مهاجرت و کم خرج ترین اون هست 

اما اگر صدتا ویزای تحصیلی صادر بشه یک ویزای کاری صادر میشه 

خیلی خیلی مهارتهای بالا و مدارک بین المللی میخواد تا بتونید ویزای کار بگیرین یعنی یه جورایی هفت خوان رو رد کردن شاید تو دو سال که درگیر پروسه مهاجرت بودم و با صدها نفر تو این مسیر همراه بودم فقط چهار یا پنج نفر رو دیدم که  تونستن ویزای کار کانادا یا انگلیس بگیرن 

شما آنقدر حرفه ای هستین تو شغلتون ؟سابقه کار بالا دارین؟تخصص ویژه و خاص دارین؟

2706