2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چجوری برم آلمان یا کانادا🤭

کانادا دیگه یه جورایی نشدنی شده 

هشتاد درصد درخواست‌های ایرانی ها با بهترین شرایط و تمکن بالا ودعوت نامه داره ریجکت میشه 

خود من دوبار از کانادا ریجکت شدم با اینکه سابقه سفر اروپا داشتم تمکن بالا داشتم شرکت داشتم خودم تو ایران 

سند و جواز و همه چیز داشتم بازم ریجکت شدم 

رضایت پدر نیاز نیست  کی همچین چیزی گفته نه برای پاسپورت نه برای خروج از ایران نیاز به اجازه پد ...

عزمزم  مهاجرت به سوئد چی 

از طریق ازدواج 

هردو ایرانی هستند یکی اونجا یکی ایران 

امکان‌پذیر؟

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
کانادا دیگه یه جورایی نشدنی شده  هشتاد درصد درخواست‌های ایرانی ها با بهترین شرایط و تمکن بالا ...

دیگه کانادا جمعیت مهاجرش خیلی زیاد شده این خوب نیست اصلا

میتوان با پنجه های خشک ...                                             پرده را یک سو کشید و دید ...                                              در میان کوچه باران تندی می بارد ...  کودکی با بادبادکی رنگی .‌. ایستاده زیر یک طاقی ...  گاری فرسوده ای میدان خالی را ....       با شتابی پرهیاهو ترک میگوید....                                   آری... میتوان بر جای ماند                                                                    
برا خانما رضایت پدر یا همسر لازمه

برای پاسپورت نیاز نیست

میتوان با پنجه های خشک ...                                             پرده را یک سو کشید و دید ...                                              در میان کوچه باران تندی می بارد ...  کودکی با بادبادکی رنگی .‌. ایستاده زیر یک طاقی ...  گاری فرسوده ای میدان خالی را ....       با شتابی پرهیاهو ترک میگوید....                                   آری... میتوان بر جای ماند                                                                    
چرا لازمه من دوستم همسش اول نامه اجازه خروج را از طریق سفارت فرستاد بعد اون رفت پاسپورت گرفت باید او ...

وا

من بدون اجازه پاس گرفتم ۲ سال پیش😁