2752
2734
عنوان

خوتستگار ابجیم جلسه اول پرسیده تو حمام...

| مشاهده متن کامل بحث + 3129 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی دوستم شوهر کرده  ولی دهنش صاف شده تز همین به قولی وسواسیا . هی سرکوفتش میزنه چرا بدن زن آخه ...

حقشه 

کسی که نشونه هارو ندیده میگیره و با یه روانی عجیب غریب  ازدواج میکنه معلومه ارامش نخواهد داشت 

اینجا خیلی دیدم یارو قشنگ معلومه روانیه اختلال داره پارانویید داره ولی طرف مقابل قشنگ میگه دوستش دارم!!!!!!!خوب دیگه خلایق هرچه لایق

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

شاید هول شده یه چی پرونده

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
حقشه  کسی که نشونه هارو ندیده میگیره و با یه روانی عجیب غریب  ازدواج میکنه معلومه ارامش ن ...

حالا بنده خدا چراحقشه. خدا سر کسی نیاره ـخیلی ادمت بعد ازدواج. عوض میشن مثل شوهر من 

حقشه  کسی که نشونه هارو ندیده میگیره و با یه روانی عجیب غریب  ازدواج میکنه معلومه ارامش ن ...

چی بگم  والا . نشونه ها رو واقعا  میدید  و  نمیدونم چرا  واقعا  پشت گوش مینداخت الان  انقد زندگیش،نکبته 

Karma😊

[QUOTE=281539553]بخدا  خیلی چیزا رو هم نگفتم  الان. فقط مطمئن شید اگه وسواس داره تمومش کنید بره  برنگر ...[/QUOTE

اره دیگ اینطوری که شما میگین لابد سر رابطه هم زجرکشش میکنه و... 

[QUOTE=281539553]بخدا  خیلی چیزا رو هم نگفتم  الان. فقط مطمئن شید اگه وسواس داره تمومش کنی ...

ببین من یه هفته قبل سال تحویل دیدمش آخرین بار. یه جمله از حرفاش مدام  تو سرم میچرخه از اونروز.  به من گفت  من همه چیزمو  باختم  

Karma😊
حالا بنده خدا چراحقشه. خدا سر کسی نیاره ـخیلی ادمت بعد ازدواج. عوض میشن مثل شوهر من 

بعد ازدواج بله ولی اینجور خل و چل ها مثل خواستگار شما الانشم معلومه قاطی داره حالا شما بهش جواب مثبت بدی انتخاب کردین که باهاش وصلت کنین دیگه جای گلایه نمیمونه

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2706