2733
2734

[QUOTE=281540838]نگو ساده ای  شوهر اشغال من  به خواب نمیدید که من زنش بشم حالا اینقدر دور برداشته که نگو   ازش متنفرم   هیچ مردی خوب نیست  ،اونایی هم که خوبن هنوز گندشون در نیومده 

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نکن دختر جون تو رو خداااااااااااااااااااااااااا نکن من کردم عین سگ پشیمون شدم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 

شوهرم بهش حساسیت داشت دکتر گفت اگه دیر میرسوندمش دور از جونش......😔😔😔😔😭😭😭😭😭 

با این چیزا تلافی نکن من کردم تاوانشم با بلایی که سرم اومد دادم چوب اشتباهمو خوردم 

بلایی سرم اومد تا عمر دارم باهامه 😭😭😭😭😭😭😭 

هیچ وقت خودمو نمیبخشم 

نکن تورو قرآن نکن😔😔😔😔😔😔😔😔 

هر چقدرم بد باشه نکن شوهرم به اون دارو حساسیت داشت 

یکی از کاربرا گفت روغن کرچک بده بی ضرره ولی من احمق اون کارو باهاش کردم تو اشتباه منو نکن 😭😭😭😭

شاید آنگونه که میخواستی نبودم اما . . .من تمام خودم را خرجت کردم ،شاید آنچنان لایق دوست داشتن تو نبودم اما . . .من با تمام وجودم عاشقت بودم ،شاید در گرفتن دست هایت کمی درنگ کردم اما . . .من تا توانستم که همراهت بودم ،شاید ؛ شایدهایم به سراغم آمده اند که رفتن تورا هم گردن من بیندازند نه ؟ :)

انقد بدم میاد مردایی که میان اینجا لا زنا خودشون رو خوب نشون میدن حالا که تو سایتی سکوت اختیار کن همه جا باید سرک بکشن عه

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش