2733
2739

شوهرم آدم بد دهن و کتک میزنه منم ریز جسه زورم بهش نمی‌رسه به خاطر اینکه کسی ندارم و پشتوانه ای نمیخوام طلاق بگیریم یه بچه کوچیک هم داریم ولی از دیشب یه فکری به ذهنم رسیده تو تایپک یکی از دخترا خوندم که به شوهرش همراه سالاد شیافت بیزاکودیل داده شوهره هم دم به دیقه تو دسشویی هست می‌خوام از این جور چیزا سرش بیارم در ضمن خیلی خرافاتی هست و به جن اعتقاد داره شدید خودش میگه بعضی از آدما هستن موکل دارن تا کسی اذیتشون کنه یه بلایی سر اون شخص میارن می‌خوام اینجوری وانمود کنم میدونم که جواب میده خواهشن اگه راهای دیگه بلدین راهنمایی کنید خدا خیرتون بده بلکه این مرد سر به راه شد لطفاً سرزنش نکنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

راه خوبیه 

قیافه احمقش وقتی فکر میکنه اجنه بهش اسهال دادن دیدنیه  

فقط مواظب باش نکشیش 

ادم بددهن کتک زن خرافاتی  حقش همینه

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

اون واسه چیه داروعه؟

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2738
این کار رو نکنید شوهرتونه گناه داره

خب این زن گناه نداره هی کتک میخوره؟

بالاخره باید آدم شن این مردا یا نه

سـکــوتت را نـدانــستـم...نـگاهــم را نـفـهمـیدی...نـگــفـتم گـفـتـنی هـارو...تـو ام هــرگـز نـپرســیدی...🖤

خدا باید اول تورو شفا بده بعد شوهرتو این خز بازیا چیه فکرت مسمومه شایدبه خاطر افکارته زندگیت اینجوریه اون کار اشتباه میکنه در برابر خدا گناه کاره شما دیگه چرا مدیونی برا خودت درست میکنی

2706