2737
2734

فقط جفت گیری کردن مث سگ دیگه تو فکر ادب و تربیت و بقیه چیزاش نبودن....خیلی گوهه اخلاقش زمیره هم دیگه برام فرق نداره

خدایا شکرت که اینقدر مهربونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تاپیک قبلی منم درمورد کارای شخمی مامانمه

کلافم کرده بخدا

هربارهی میترکم هی از رو نمیرم بازمیام  یک عدد معتادنی نی سایت♧♧☆♧♧ازسال۸۹ ک پسرم متولدشد تا الان کاربرنی نی سایتم ...۱۰۰بار ترکیدم  دیگه قول میدم حرفای بی ربط نزنم ک منهدم نشم😍😍🤫منودوست داشته باش نی نی یار🤗

خیلی کم پیش میاد یه مادر به معنای واقعی کلمه بد باشه. 

مطمئن باش اونقدری تو بچگی باهات سازش داشته که الان لیاقت سازش رو داشته باشه. 

شما باید نقطه قوت های مادرت رو پیدا کنی و با همونا دلخوش باشی. چون انتخابی نیست. این برمیگرده به قدرت روحی خودت. 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2738
من از زمانی که اومدم نی نی سایت دارن از پدر مادراشون مینالن فوش میدن من پرام ریخته باورم نمیشه 

یکارایی میکنن اخه روانی میشی از دستشون

وگرن بهترازخودشونم هیشکی نیست 

هربارهی میترکم هی از رو نمیرم بازمیام  یک عدد معتادنی نی سایت♧♧☆♧♧ازسال۸۹ ک پسرم متولدشد تا الان کاربرنی نی سایتم ...۱۰۰بار ترکیدم  دیگه قول میدم حرفای بی ربط نزنم ک منهدم نشم😍😍🤫منودوست داشته باش نی نی یار🤗
من از زمانی که اومدم نی نی سایت دارن از پدر مادراشون مینالن فوش میدن من پرام ریخته باورم نمیشه 

مامان آشغال منو ببینی بیشتر پرات میریزه که حیوون حس مادرانش بیشتر اینه

متاسفانه بعضیا چون به این اعتقاد دارن مادر مادره وهرنوع رفتاری داشته باشه اشکال نداره.راست میگی بعضی ...

اون زن و مردی که فکر کردن صرفا چون اوردن لایق احترامن به قبرشون خندیدن

خیلی کم پیش میاد یه مادر به معنای واقعی کلمه بد باشه.  مطمئن باش اونقدری تو بچگی باهات سازش دا ...

تو بچگی سازش داشته؟؟؟؟وقتی میگه۶ماهت بود میخواستم بیام بیرون همون لحظه چون کثیف میکردی میزدمت؟؟؟؟یا کتکا و تحقیرایی که همشونو از بچگیم یادمه و از بس اینکارو تو جمع کرد باهام یه عده همیشه بهم ترحم کردن یه عده همیشه شیرشدن سرم؟

2706