2733
2734
عنوان

شوهرم هنوز خوابه😑

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 36 پست

شوهرا منو ندیدیا دیروز تا  ساعت 12خوابید بعد بیدارشد یه چیزی خورد یه دو ساعت بیدار بود از دوباره خوابید تا شب

و انقد سنگین خوابه هرچی که سر و صدا ام کنی بیدار نمیشه، میگه من انگاری بیهوش میشم تو خواب

یکی از دوستام روزه بود دیروز تا ۵ خواب بود😐

این چه روزه ایه من نمیدونم‌والا🤣بعدم پاشد رفت عید دیدنی

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشاالله پهلوان😂

مرسیییییی 

تازه موقع خوب آنقدر لگد میزنم کسی آرامش نداری کلا نباید کسی پیشم بخوابه بدم میاد 

وقتی می‌خوابم نه صدای ساعت می‌شنوم نه هیچی حتی کسی تکونم بده نمی‌فهمم 

کلا مثل یه جنازه ام😂😂😂

2731
شوهرا منو ندیدیا دیروز تا  ساعت 12خوابید بعد بیدارشد یه چیزی خورد یه دو ساعت بیدار بود از دوبار ...

یاخدا😂

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
یکی از دوستام روزه بود دیروز تا ۵ خواب بود😐 این چه روزه ایه من نمیدونم‌والا🤣بعدم پاشد رفت عید دید ...

منم دلم میخواد اینطوری باشم لامصب بدنم رو صبح زود کوک میکنه خودش😂

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2738
شاید مشکلی داره میخواد کمتر فکر و خیال کنه

استرس ميگيره خارش بدنش شروع ميشه هيدروكسيزين ميخوره ميخوابه

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
مرسیییییی  تازه موقع خوب آنقدر لگد میزنم کسی آرامش نداری کلا نباید کسی پیشم بخوابه بدم میاد&nb ...

یاد دوستم میفتم😂😑

یکی از دوستام روزه بود دیروز تا ۵ خواب بود😐 این چه روزه ایه من نمیدونم‌والا🤣بعدم پاشد رفت عید دید ...

آخه من خودمم بذارن اینطوری مبخوابم..چون تا سحری آدم بیدار میمونه بعد اذان می‌خوابه .. خب طبیعیه خوابش بیاد 😁

من حتی اگر کل شبو بیدار باشمم باز نمی تونم تو روز اینقدر بخوابم 

منم

آخه من خودمم بذارن اینطوری مبخوابم..چون تا سحری آدم بیدار میمونه بعد اذان می‌خوابه .. خب طبیعیه خواب ...

🤣بدن ادم شل میشه ولی خدایی یکم باید گشنگی فشار بیاره

من خودم روزه میگیرم این موقع ها میرم تو کما🤣

ولی صبح بیدار میشم 

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2706