2737
2739

بجز ترشی و سبزی و اینا 

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیا اسی اینم کارخوب توخونه هرچی باشه بهتراز بیکاریه

😂😂❤

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2731
2738

تایپم چش و چار میخا من ندارم اما چطور برا تایپ باید سفارش بگیری؟؟بعضی پیجا دیدم اینستا اشتراک اولیه میخاد اونا کلاهبردارین

از حریصی هیچکس سلطان نشد از قناعت هم هیچکس بی جان نشد ...تمام حسای منفیتو بزار کنار این فرصت فقط یکبار 🥰مگه میشه بدون خوردن زمین پیش بریم  مهم اینه زود بلند بشی خدا حواسش به هممون هست خیلی ساله که خداست کارشو بلده فقط بهش اعتماد کن 
عزیزم توانایی تایپ کردن داری ؟

بله کاملا

من یک جایی واسه شرکت کار می کنم درآمدش عالیه فقط باید سریع باشی بعضی وقت ها فایلش رایگانه بعضی وقت ه ...

خب چجوری باید اعتماد کنم پول بدمء؟