2752
2734
جاری من با اینکه کلی واسه ازدواجش ذوق کردمو بعدشم کلی دعوتش کردم باز وقتی باردار شدم بهم زنگ نزد 1بار تو کل بارداریم دیدمش به روش نیوردم اما باورتون میشه اونا هم نیومدن واسه بدنیا امدن بچم.جلو خانوادم خیلی سرافکنده شدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مریم من تیر ماهیم تازه من اصلا فخر فروشى بلد نیستم تا ازم یه چیزى رو نپرسن درموردش توضیح نمیدم دوستم از تولد امسالم پرسید و اینکه نامزدت چکارا کرده وقتى گفتم تا آخر مهمونى سعى داشت یه جورى منو ضایع کنه آخرشم یه حرفى بهم زد ناراحتم کرد
خانواده شوهرم یه شهر دیگه هستن وسالی شاید دوبار ببینمشون ولی خودم خانواده شلوغی دارم وخیلی خوبه 5تاخواهر دارم که همگی تقریبا هم سن وسال همیم وقتی جمع میشیم خونه مامانم خیلی خوش میگذره
2731
دوستای مجرد که بعد ازدواج من خودشون ترجیحا رفتن با دوستای مجردشون،متاهل ها هم که جدای از گرفتاری هاشون خیلی وقتا حاشیه به وجود میومد
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
بچه ها من سر این موضوع ب شوهرم زیاد بحثم میشه میگم چرا تو کسیو نداری چرا خانوادت اینجورین چرا بابات عرضه اشتی دادن بچه هاشو نداره.بعد زایمانم ک همش گریه میکردم چون هرگز علت این بدیها رو نفهمیدم
من همسرم دوست و همکار زیاد داره اما من زیاد دوست ندارم باهاشون رفت و آمد کنیم آخه با ما خیلى فرق میکنن از هر نظر مثلا یکى از همکاراش دختر خوبیه منو خیلى دوست داره منم دوسش دارم ولى از اون دختراى خیلى آزاده از اونایى که اهل مهمونى و این چیزا هستن دختر خوبیه ها ولى خب مدل زندگیش با ما فرق داره
حالا من کلی تلاش کردم که رابطه هامون با فامیل کم بشه که هنوزم کامل موفق نشدیم.بجز دردسر هیچی نداره فامیل.
رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
منم باخانواده شوهرم که کاملا ادمای سردو مریضی هستن رابطه ندارم شاید چندوقت یه بار خونه مادرشوهرم ببینمشون ولی خونه مادرشوهرم میرم واونام میان البته کمترازمن ولی خانواده خودم خیلی خووووبن چهارتا خواهربرادریم کاملا گرم وصمیمی هرروز باهمیم بخاطر همونم نمیزارم بچم تک فرزند بمونه
نگارین باهات احساس همدردی کردم سریه موضوع کوچیک خواهرشوهرام بهم تبریک خالی هم نگفتن سربارداریم وبعدا یکیشون گفت ولی الان که پنج ماهمه بایکیشون که قهرم بااون یکیام سرد میدونم موقع زایمان قراره پیش فامیلام چی بشم