2737
2734
عنوان

دید بازدید هاتون تموم شد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 78 پست

تازه از امروز شروع میشه بابا

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط خونه پدر و مادرمون رفتیم،بقیه همه مونده،اتفاقا داشتم فکر میکر دم ساعت ۸ خوبه برای هماهنگ کردن مه ...

افطار ساعت چنده؟

په دو روزو جیکار میکردین؟

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 
هرجا میگم شوهرم میگه نمیخواد بریم 😒 با عمه های خودش قهره  عمه های منم میگه خوشم نمیاد  ...

حوصله نداره 

با عمه م کلا مشکل داره  

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره
2740

من دو روز تمام ی دقیقه خونه نبودم الانم بعد افطار میخایم بریم فک کنم تا روز اخر باشه اقواممون زیاده همه هم اصلین اتفاقا😂 الان خونم یجوریم با اینکه مهمونم داریم اما خوابن😂

خدایا شکرت عاشقتم مرسی که همیشه هوامو داری فداتشم🥺❤️‍🩹 یک عدد دختر گیر افتاده در افکار پوسیده،میشه دعا کنید خواستگار داشته باشم خسته شدم از تیکه های فامیل و بقیه که چرا دخترت خواستگار نداره،$$میشه دعا کنید نامزدیم رسمی شه و کارامون درست شه زودتر&باشه ولی زندگی ی مادر پدر خوب ی زیبایی خوب ی زندگی بی تجاوز و ی زندگی بی حرف مردم و ی زندگی بدون حرص خوردنم  بهم زیادی بدهکاره^پیر شدم  پیررر🥺🥺 لطفا اگ اذیتت و ناراحتت کردم  ببخش و ادامه نده حتما حالم خوب نیس اما تو بدون عادی ای مرسی که درک میکنی💙😇😍هعی اینو که امشب مینویسم درست شب عیده و من جلوی ی جمع بزرگ از پدرم سر چیز فوق العاده کوچیک کتک خوردم و کلی فوش و عیب های چهره و رنگ و پوست و همه رو بهم جلوی مهمونامون گفت خیلی دلم شکست اینو عوض نمیکنم تا اگ تلاشای زیادم نتیجه داد یادم نره و فراموش نکنم کیا اذیتم

بعد از افطار همچنان ادامه دارد😋😂

اگه باهات بحث میکنم بدون اطلاعاتم تو اون زمینه کامله پس الکی زور نزن من قراره با دوست خوبم موفق بشم من بهترین مشاور خواهم شد...      یک روز که حالت خوب نیست توی متروپایدختری که قیافه اش را دوست نداری لگد می کنی و منتظر می مانی که یک اخم کوچک بکند تا تمام توانت را به کار بگیریبرای لت و پار کردنش یک روز که حالت خوب نیست سر کلاسی که استادش حضور غیاب می کند نمی روی و بعد سر کلاسی که حضور غیاب نمی کنند حاضرمی شوی و میز دوم می نشینی و تمام مدت زل می زنی به چشم های استاد! یک روز که حالت خوب نیست می روی توی کافه برای خودت یکی از این شکلات گلاسه های سایز خانواده سفارش می دهی و تاآخرش را می خوری آنقدر که تاچندساعت بعد حالت تهوع داشته باشی! یک روز که حالت خوب نیست کنار پله های ایستگاه مترو می ایستی و دستت را می گذاری روی نرده و در حالیکه جمعیت پشت سرت همه منتظر مانده اند همینجور بی حرکت می مانی و بعد از سی ثانیه یادت می افتد که این پله ها برقی نیستند که خودشان بالا بروند یک روز که حالت خوب نیست دکمه قفل باز کن گوشی ات را می شکانی و می گذاری تا شب قفل بماند و از اینکه چراغ اس ام اس اش هی فرت فرت روشن می شود اصلا ذوق نمی کنی!یک روز که حالت خوب نیست اعتقاد شدیدی به قانون " بی خیال دنیا "پیدا می کنی تازه می فهمی روزهایی که حالت خوش نیست فقط خودت را عشق است و بسیه دختر تنها ولی خودساختهعطر تمشک،رنگبنفش.یه فنجون آرامشِ موج دریا⛓️💙🤍♬♪♪ 
شوهرم شیفته هست هیچ جا نرفتیم حتی خونه بابام اینا .

یعنی از سال تحویل خونه نبوده؟

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره

من روستام بقیه تو شهرو روستا

ولی وسیله نداریم بریم

پول کرایه هم زیاد میشه

الان خونه خواهرمو خالمو داییم مونده فقط

دیروز و پریروز بقیه رو رفتیم از طرف شوهرمم خونه دوتا جاری  و دوتا خواهرشوهر نرفتیم چون اونام نمیان چندساله که بهترررررررر

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
بعد از افطار همچنان ادامه دارد😋😂

بعد افطارم یه کیف دیگه ای داره