2733
2734
عنوان

نظرسنجی اسم دخترکم... یه تیک بزن راهنماییم کن.

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 32 پست
من اولا فک میکردم بچم دختره این اسمو انتخاب کرده بودم بعد سونو گفت پسره

عزیزززززم. انشاءالله دومی

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۴ گلم، یزدم 

چون اسم ترکیه پرسیدم. 

مامان بابات چ باکلاس عمل کردن ۲۴ سال پیش😄 قضیه چیع

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
چون اسم ترکیه پرسیدم.  مامان بابات چ باکلاس عمل کردن ۲۴ سال پیش😄 قضیه چیع

منم اسی دختر اولم دنیز هست این دومی میخوایم بزاریم دلسا 😍😍

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
2728
منم اسی دختر اولم دنیز هست این دومی میخوایم بزاریم دلسا 😍😍

عزیزززم. چ سلیقه هامون با هم مچه😃

ما گاهی به دخترم‌میگیم دلا خانوم...دلا ی زیبا...گاهی میگیم دلارا . ولی  به نظرم‌ دنیز هم خوبه .  دلارا ولی واقعا   خوش آهنگه و شیک

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
چون اسم ترکیه پرسیدم.  مامان بابات چ باکلاس عمل کردن ۲۴ سال پیش😄 قضیه چیع

والا من خانواده مادریم همشون خارج از کشورن، مامان و بابای منم یه مدت بودن قبل اینکه من دنیا بیام، دوباره برمیگردن ایران و شهر خودمون یزد، و بابام میگف توی کانادا یه دختر بچه خیلی خوشگل و چشم آبی و بور همسایمون بوده و اسمشم دنیز بوده از اون جهت اسم منم دنیز میشه 😃😄 

2738
والا من خانواده مادریم همشون خارج از کشورن، مامان و بابای منم یه مدت بودن قبل اینکه من دنیا بیام، دو ...

عزیزمممم. خب پ باکلاس بودن ک باکلاس عمل کردن. تو از ما نیستی دخترررر😃

سوال: اون دختره کجایی بوده؟

ما گاهی به دخترم‌میگیم دلا خانوم...دلا ی زیبا...گاهی میگیم دلارا . ولی  به نظرم‌ دنیز هم خوبه . ...

واقعا بین این دو موندم. دلارا رو بیشتر دوست دارم. 

فقط اینکه ما دلسا خانومم داریم بهش میگیم دلی... میترسم اونو بزارم دلارا دو تاشون شبیه هم بشه شاید خوششون نیاد. دوست داشته باشن تک باشن. 

یکم وسواس گرفتم😄

آره انشالا به سلامتی بغل شون بگیریم 

انشاءالله

عزیزمممم. خب پ باکلاس بودن ک باکلاس عمل کردن. تو از ما نیستی دخترررر😃 سوال: اون دختره کجایی بود ...

عزیزدلم قربونت 😂😂

چرا بابا از خودنتونم مامان بابای منم زودتر عمل نکردن من اونجا دنیا بیام اقامتشو داشته باشم اومدن ایران زاییدن منو 😐😂 

دختره برای همون کانادا بوده عزیزم. که چندماه پیش سرنوشتش رو از دخترداییم شنیدم چقدر حالم بد شد. اخه چندباری که رفته بودیم پیش خانواده مادری اونم اومده بود، یه ۵ سالی از من بزرگتره، اینقدررر خوشگل و ناز بود 🥺😔 

عزیزدلم قربونت 😂😂 چرا بابا از خودنتونم مامان بابای منم زودتر عمل نکردن من اونجا دنیا بیام اقامتشو ...

چ جالب من فک میکردم دنیز اسم ترکیه... کانادایی بوده دختره پس. 

سرنوشتش چی بود؟ حوصله کردی بگو جالب شد برام

چ جالب من فک میکردم دنیز اسم ترکیه... کانادایی بوده دختره پس.  سرنوشتش چی بود؟ حوصله کردی بگو ...

چرا عزیزم دنیز اسم ترکی هستش، ولی خب همه اقوام کشور های مختلف استفاده میکنن.

دنیز مجرد بود، خیلی به خودش اهمیت میداد و کلا به قولی اهل دل بود.... خیلی هم مهربون و بااخلاق بود .. توی شهر خودشون هم مهنوسی خونده بود و مهندس بودش.. من یه بار خونشون رفته بودم، وقتی باهم میرفتیم بیرون خیلی به خودش میرسید و فوق العاده به اصطلاحی بی حجاب بود.. اونا که مسلمون نبودن ولی به نوبه خودشون توشون خیلی بی حجاب بود، بیرون که میرفتیم یه نیم تنه کوتاه میپوشید با شلوارک تا بالای زانو... ( کلا این مدل لباس هارو میپسندید) یا لباسای کوتاه دخترونه میپکشید.پوستشم سفید و خوشگل و بدنم ورزشکاری...  گویا ۲ سال پیش یه شب که دیروقت بوده از یه قسمت خیلی دور از خونشون با دوستش رفته بوده بیرون و یه قسمتی از راهو پیاده تنها راهی میشه ( شما فک کن حدودا ساعت ۱۲ ما) به خونشون ۴ پسرای روانی و هیز میریزن روی سرش و بهش ت.جا...وز.. میکنن خیلی وحشیانه و تاجایی که من فهمیدم هر ۴ نفر توی یه لحظه اون کارو باهاش کردن بخاطر همینم خیلی خیلی آسیب میبینه درحدی که میبرنش بیمارستان و حالش اصلا خوب نبوده 😭😭 اما خانواده دختره به کسی نمیگن😢😢 ( همه میگن خارجیا اصلا خجالت نمیکشن و همه چیز رو میگن و خیلیم امنیت وجود داره و همچنین اتفاقاتی نمیوقته و..) 😪😪 بلاخره بعد یه مدت که حالش بهتر میشه تقریبا ۷،۸ ماه پیش با دخترداییم درد و دل میکنه دختر داییمم به من زنگ زد و گفت منم بلافاصله بهش زنگ زدم و باهاش حرف زدم، هرچند که من انگلیسی رو کامل و عالی نمیتونم حرف بزنم، بعضی حرفاشو نمیفهمیدم ولی تاجایی که متوجه شدم الان خیلی افسرده هس و الان اون دختر قبلی نیس و خیلی ناراحت شدم براش..😭😭 راستش درکش برام خیلی سخت بود چون همه میگن خارج همچین اتفاقاتی نمیوفته و....

من خودم داییم هم یجورایی توی کارای امنیتی یه قسمتی هم هست چنتا دایی های دیگمم کشور های دیگه هستن که میگن آمار ت..جاو..زات خیلی بیشتر از چیزایی هس که تو ایرانه... خیلی دلم سوخت برا دنیز چون این حقش نبود... 

2706