2737
2734

هر سه تایی مون انگاری ریزش مو گرفتیم ، شپش و اینا هم نداریم ، اولا موهای دخترم که هشت سالش هست ریزش گرفته موهای خودم و شوهرم ، نمی دونم چی کار کنیم ، کسی تجربه درمان داره 

سلام ‌عزیزم. نعمتی هستم مشاور محصولات مراقبتی و پوست و مو. اگه تمایل دارید براتون فرم مشاوره بفرستم پر کنید. مشاوره رایگان انجام میشه 

خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم . ویترین هر فردی صورت اون فرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونمون پر مو شده ، وقتی لباس می اندازم توی لباسشویی کلی مو می چسبه به لباس ها هر بار ، واقعا نمی دون ...

کرونا گرفتین این مدت؟

2731
قبلا شاید مهر ماهه سال پیش گرفتیم ، یعنی مدارس که باز شده بود کرونا گرفتیم 

احتمالا از عوارض همونه . عزیزم من بهتون شامپو تخصصی ضد ریزش و قطره الن بیوتی پیشنهاد میکنم . اگه تمایل به تهیه محصول داشتید در خدمتم 

@رنگینکمان_هفترنگ    

سلام

برید دکتر

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2738

کرونا نگرفتین؟؟ از اونه

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗