2733
2739

نظر خودت مهمه ولی من میگم حرف نزن باهاش بگو بهتره کامل جدا شین بعد وارد رابطه ی جدید شی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا وارد رابطه نشو.

تمام روانشناسا میگن بین ۶ماه تا یکسال بعد از طلاق اصلا وارد رابطه جدید نشین چون احساسات جلوی عقل رو میگیره و از چاله در میاین و تو چاه میفتین.

در ثانی ممکنه زوجین پشیمون بشن و بخوان برگردن.

اصلا بحث نکن باهاش. کات کن و تمام‌

2728
2738

چقدر مرد کثیفیه آه حالم  بهم  خورد 

لطفا  اشتباه  نکن

بعدم  با کسی ک آشنا نیست  چقدرراحت  خودتونم  صحبت می‌کنید 

مثلا ‌میگی بپرس

باید بگید  بفرمایید بپرسید

و در  نهایت  شما انکار‌جواب مثبت  دادی گفتی برو تموم کن  بیا

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
اونایی ک خط کشیدم اسمامون هس

چه راحت وا دادی

۵ماه زمان کمیه

به خودت فرصت بده سریع نپر تو زندگی باز

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

مردا وقتی جدا میشن   سریع دنبال مورد جدید میگردن  براشون مهم هم نیست اون مورد جدید کی و چی باشه

فقط میخان اون جای خالی و اون خلا رو پر کنن  به هر روشی

حواست باشه

شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا  میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر  خیلی پایین تره   درو که وا کنی  ❤️خدا❤️ پشت دره.....   برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه میدی   خداوند فرمودند با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکرده باشید   از دیگران بخواهید برایتان دعا کنند  زیرا با زبان آن ها گناه نکرده اید     با خوشحالی دیگران خوشحال شو نوبت تو هم میرسه😍😉      او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند      اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

بگو طلاقتون کامل شد با خونواده تشریف بیار خواستگاری اشنا میشیم

هرچیزی غیر این گفت یعنی قصدش سواستفادس و تموم

2706