2733
2739
عنوان

چندمین کاربریتونه؟چرا تعلیق میشدین

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 145 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولیم مال سال ۹۷بود 

بحث اعتقادی بود که شروع کنندش طرف مقابل بوده و چهار بار تعلیق شدم 

بعد متوجه شدم بحث فایده نداره با یه سری آدما 

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
2728
2740

۲ 

دختر خوبی شده🥺💜

صدای خنده خدا را می‌شنوی به هر آنچه تو محال می پنداری میخندد 🧡🎈 تیکر بارداری نیست _آقام امام زمان قول دادن عیدیمو بدن 💚⚡ بهترین و شاد ترین سالم ۱۴۰۲ سالی که پر است از لبخند بی انتظار 💜 باشد به یادگار ۱۴۰۱٫۱۲٫۲۸💙عید من یعنی تو وقتی از در تو بیای 💛نذر کردم امسال سفره چیدم که بیای🤍✨  برای سلامتی و فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستید 💚خدایا ما رو از عاشقان و منتظران واقعی ظهور آقا قرار بده🙏.   به نام خدای رنگین کمان  💐    صبر بسیار بباید پدر « پیر فلک» را که دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید🖤                                                                          

امضام

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
سلام دلبر جان نيستى سال نو مبارك 

سلام گل سال جدید مبارک باشه به خوشی انشالله😍

کم و بیش هستم 😅

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

من چهارتا کاربری داشتم اینو دوباره اکتیو کردم 

بچه ها خب چرا تعلیق میشید تلگرام پیام نمی‌دید برگردین من بار هفتم هشتم با این کاربری برمی‌گردم 

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 
2706