2733
2734

دوستان اگر بازم برمیگشتید عقب انتخابش میکردین ؟

هر کیو میبینم ناراضیه 

بعد من فقط یه مشکل دارم اونم اینکه چادری نیستم پوششم متوسط ممکنه ردم کنن آخه اینجا همسایه ها واقعا حسودی میترسم واسه تحقیق بیان دراوردم بد بگن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پشیمون نیستم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱
2738
واقعا  انسانی بودین ؟ موندم حسابداری خوبه یا ن

آزه انسانی بودم 

چون هیچ علاقه ای بهش ندارم 

توی دانشگاه هم همش سر کوفت میزنن

همش راجب حقوق کم حرف میزنن 

استادمون اصلا انگار خودشون از معلنی متنفرن

یادمه کلاس اول دانشگاهم بود که ی استاد آخوند برگشت گفت که 

شما که نخبه هستین چرا اومدین اینجا؟ اونایی که پولدارن رفتن پزشکی آزاد و شما اومدین اینجا و.....

تنها دلخوشیم خیلی دوست دارم😍😍🥺🥺
میشه یکم تعریف کنید  معلمی چی هستید ؟ رتبه تون چند بود  لطفا همه رتبه هاتونو بگید

معلم ابتدایی استخدامی ۶سال سابقه ارشدعلوم تربیتی گرایش مدیریت دانشگاه الزهرا خوندم سختی داره ولی باید علاقه داشته باشی پر از چالش‌ هست نکات روانشناسی باید بدونی 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱

منم معلمم البته اول چند سال حق التدریس بودم بعد رسمی شدم 

برای خانوما بهترین شغل معلمی هستش 

من خودم اعتقادم این بود معلم بشم ولی شوهرم معلم نباشه 

منظورم وضع مالی و ... 

حقوق اصلا خوب نیست اما برای معلما خاستگار خوب میاد 

دکتر و قاضی و بانکی و ....

بچه های معلما هم اکثرا رتبه های پزشکی و ..قبول میشن

منم معلمم البته اول چند سال حق التدریس بودم بعد رسمی شدم  برای خانوما بهترین شغل معلمی هستش&nb ...

چه نظریه ی عجیبی🤪

بچه های فرهنگی ها از سن پایین باید برن کار کنند کجا پزشک و غیر میشن اخه

آنقدر که وضع مالی خانواده پایین

من تو خانواده فرهنگی بزرگ شدم اطرافیان همه فرهنگی ان

2706