2737
2739

دوستان پارسال یکی از دوستام قبول شده میگه خیلی عالیه بنظرتون رشته ی خوبیه ؟

کارورزی و اینا باید بریم ؟

میشه اگه اطلاعاتی دارین بگین 

ممنون میشم

من خوندم ۱۵ ساله حسابدارم

رشته ایه که هر وقت بخوای براش کار. هست هروقت

ولی ادمو پیر میکنه استرسش زیاده خودم اگه برمیگشتم هیچوقت نمیخوندم این رشته رو

دنبال کاری برو که اگه امروز از شرکت رفتی بیرون کارت تموم شده باشه فردا کار جدید شروع کنی نه اینکه امسال کار پارسالتو مثلا جوابگو باشی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خوندم ۱۵ ساله حسابدارم رشته ایه که هر وقت بخوای براش کار. هست هروقت ولی ادمو پیر میکنه استرسش ز ...

مرسی که اومدین 

من رشته م انسانیه آخه رشته خوب دیگه ای نیست که کار باشه براش

2731
مرسی که اومدین  من رشته م انسانیه آخه رشته خوب دیگه ای نیست که کار باشه براش

خواهش میکنم عزیزم بله میدونم واقعا موقعیت کاری مهمه اما من تجربه ی خودمو گفتم اگاهانه تصمیم بگیری شغل نصف زندگی و عمر ادمه ادم باید موقع کار حال دلش خوب باشه وگرنه افسرده میشه 

منم رشته ام حسابداری هست ولی دوست داشتم یه رشته بهتر شرکت میکردم اگر خودت بهش علاقه داری نه صرفا به ...

اره دوست دارم شما انسانی بودین ؟

آخه انسانی رشته های زیاد نداره

ممنونم امیدوارم شماهم موفق باشید

یه فرهنگیان هست ولی خب میترسم نیارم 

2738
اره دوست دارم شما انسانی بودین ؟ آخه انسانی رشته های زیاد نداره ممنونم امیدوارم شماهم موفق باشید ...

من رشته ام تجربی بوده اگر اولویت اول بزاری فرهنگیان خیلی بهتره چون آینده شغلی خوبی داری و از همون اول استخدامی و دغدغه اینکه فارغ التحصیل بشم و الان چکار کنم کجا کار کنم کدوم آزمون استخدامی شرکت کنی نداری  اولویت دوم بزار حسابداری