2733
2734

کسی تجربهای داره؟

بعد میگن اگه از تخمدان سمت راست فولیکول داشته باشی و از اون باردار بشی پسر میشه؟ 

واقعیت داره بهنظرتون؟ 

اصولا ۹۰ درصد جنسیت بستگی به آقا داره ۱۰ درصد هم رحم خانم که قلیایی واسیدی باشه وفولیکول باکیفیت باش ...

به موعد تخمک گذاری مربوطه از طرف خانم اگر تو تخمک گذاری باشه احتمال پسر شدن بچه بیشتره

اَلّهُمّ عَجّل لِوَلیکَ الفَرَج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به موعد تخمک گذاری مربوطه از طرف خانم اگر تو تخمک گذاری باشه احتمال پسر شدن بچه بیشتره

من دقیقا صبح وشب تخمک گذاری اقدام داشتم حتی محیط رحم راقلیایی کردم وگرمیجات خودم وشوهرم استفاده کردیم اماانگاربچم دختره 

عزیزم من بدون لتروزول و با آمپول اچ سی جی بچه ی اولمو باردار شدم پسر شد

دومی ناخواسته دختر

الان سومی رو باردارم نمیدونم دقیقا کی نطفش بسته شده چون پریودام نامرتبه و تخمک گذاریم معلوم نیست

هنوز جنسیتش مشخص نیست

آمپول اچ سی جی از اون جهت که زمان تخمک گذاریت دقیق و مشخصه بیشتر احتمال پسر باردار شدن هست

من دقیقا صبح وشب تخمک گذاری اقدام داشتم حتی محیط رحم راقلیایی کردم وگرمیجات خودم وشوهرم استفاده کردی ...

چرا میگی انگار؟

چند هفته ای؟

منم چون بدون برنامه ریزی بود میگم احتمالا بچم دختر باشه

عزیزم من بدون لتروزول و با آمپول اچ سی جی بچه ی اولمو باردار شدم پسر شد دومی ناخواسته دختر الان سو ...

عزیزم خدا برات نگه اشون داره 

من یه دختر دارم دومی رو با لتروزول و هاش سی جی باردار شدم 

دکتر احتمال پسر داد تو ۱۲ هفته ولی باورم نمیشه میگم نکنه اشتباه بگه خیلی دلم میخواد جنسم جورشع تا خدا چی بخواد

میشه راهنماییم کنی

شما ویار دختر و پسرتون باهم فرق داشت؟ و سمت راست یاچپ بودنشون فرق داشت؟ یا میگن پسر نوک سینه ها زود سیاه میشه ولی دختر کمرنگ میمونه درستع؟ 

2738
الان هفته ۱۵ هستم رفتم سونو انتی جنسیت مشخص نشد اما عکسشوگذاشتم اکثرا گفتن دختره

عزیزم انشاءالله همون جنسیتی بشه که دوست داری و البته سالم باشه

الان هفته ۱۵ هستم رفتم سونو انتی جنسیت مشخص نشد اما عکسشوگذاشتم اکثرا گفتن دختره

میشه عکس بزاری منم مال خودم بزارم برای من احتمال پسر داد ببینیم عکسا شبیه هم هستن یا نه من باورم نمیشع ان تی درست بگه 

بچه اولته؟ اگه دوست داریدپسر باشه یا دختر نذر کن صلوات نذر کن هرچند تعداد دوست داری روزه نذر کن یه مقدار پول معم نیست زیاذباشه ولی به دست فقیر ترین کس بده چند رکعت نماز سکر نذر کن که وقتی حاجتت براورده شد بجا بیاری من با احتمال که دکتر داد نذر امو ادا کردم اگه خدا قبول کنه دعام کنید این بود نذری که من کردم

عزیزم من بدون لتروزول و با آمپول اچ سی جی بچه ی اولمو باردار شدم پسر شد دومی ناخواسته دختر الان سو ...

بچه سوم بارداری مبارک باشه،اطرافیان موج منفی نبودن برات بگن چرا باردار شدی

2706