2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گبم میدونم اما من واقعا پدرم در اومد اخرشم یک و هفتصد کلا پوله جواهری دادم که سه یا سو نیم میشد عرفان و حدودا دو ونیم میشد البرز شوهرم گفت اشتباه کردم واسه یه تومن یا دوتومن تو و خصوصا بچه اینهمه زجر کشیدین
خدایا کمکم کن
2731
مهدیه جون مطبش قبلا که من میرفتم پنجشنبه ها نبود اما بیمارستانو نمیدونم باید زنگ بزنی شمارشونو ازژ118 بگیری بعد زنگ بزنی اطلاعات بیمارستان ببینی کی هست وقت بگیری شماره مطبشو میخوای بهت بدم ؟
خدایا کمکم کن
سلاااام .منم از قبل از بارداریم یکی از فامیلامون.که جواهری پرستار بود خانم دکتر محبوبیو.معرفی کرد بهم . الانم پنج ماهه باردارم و میخوام با همین دکتر زایمان کنم... خالم هم فیبروم.و رحمشو که خیلی بحرانی شده بپد دکتر محبوبی جراحی کرد و دراورد و از بخیه هاش و عملش خیلی راضیه....
فقط توو.انتخاب بیمارستان موندم.... البرز اصلا نمیدونم چجوری هست. جواهری هم.یبار رفتم اونم چون نوبت مطبش دیر داده بود ترسیدم وقت بعضی ملاحظات بگذره... عرفان هم هزینه سز وقتی میگن ششو.نیم یعنی با ی شب خوابیدن تو بیمارستان و امکانات این مبلغو گفتن؟؟ یا باز برا بعضی چیزا جدا باید پول داد؟؟؟