2733
2739

دیگه نمیتونستم تحمل کنم انقد این ۲ ۳ سال ریختم تو خودمو دم نزدم خفه شدم بغض داشت خفم میکرد انقد وانمود کردم همه چی خوبه بریدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه چی شده

من چندروز پیش رفتم ارایشگاه پول کم اوردم ۲ تومن ب من داد برای خرید عید ک فقط تونستم شلوار و کیف و شال و چندتا لباس خونگی بخرم پول کم اوردم از ارایشگاه بهش پیام دادم گفتم عزیزم داری ی مقدار برام بزنی ی مقدار پول کم اوردم

2738
از کی اینجوزی شده یعتی بعد چه اتفاقی

کلا اینجوری بود ولی کم تر مثلا میاد خونه ی ما از پنجره  آشپزخونه بیرونو نگاه میکنه میگه پرده رو بکش یکی نگات میکنه درصورتی ک کنار خونمون زمین خالیه یا هررررلباسی بپوشم ایراد میگیره این کوتاهه این رنگش جیغه با داییام حرف بزنم بدش میاد ی برنامه روبیکا نصب کنم میگه ی غلطی میکنی 

کلا اینجوری بود ولی کم تر مثلا میاد خونه ی ما از پنجره  آشپزخونه بیرونو نگاه میکنه میگه پرده رو ...

وای از اون حساسا و شکاکاس خیلی بده

گویند علی میزده صد وصله به کفشش. ای کاش دل خسته ما کفش علی بود✨در ره لیلی که خطر هاست در آن... شرط اول قدم آن است که مجنون باشی🌾✨.                شهید یوسف الهی مثل برادر منه همون قدر باعث آرامش من🕊️❤️
خب

داد وبیداد کرد ک اون همه پولو چیکار کردی درصورتی ک ی ساله بیکاره ی هزاریم ب من نداده گفتم دو تومن پوله خب خرید کردم شروع کرد ب حرف زدن ک تو شرایط منو درک نمیکنی میخوای عین میلیاردا زندگی کنی شرایط گوه من برات مهم نیست و هزار حرف منم گفتم غلط کردم نمیخوام میدونستم دوتومن داره بعد گفت شماره حسابتو بدع گفتم بعد این همه حرف نمیخوام ممنون و اونم چندبار اصرار کرد منم نفرستادم زنگ زدم بابام برام فرستاد و اومدم خونه بعد دوروز فهمیدم رفته عروسی رفیقش و کلی ولخرجی کرده همین ادمی ک میگفت شرایطم گوهه

کلا اینجوری بود ولی کم تر مثلا میاد خونه ی ما از پنجره  آشپزخونه بیرونو نگاه میکنه میگه پرده رو ...

بعضی ادما گاهی وقتا کاری میکنند فکر میکنند بقیه هم همون جوریه