2733
2734
عنوان

۲۰ سالمه ۶ تا دندون عصب کشی و روکش کردم ، خیلی بغض دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم ۲۹ سالمه ۱۲ تا دندونم باید کشیده شه یعنی فقط ریشه مونده. الان یماهه ۴تاشو کشیوم پدرم دراومده دندونای عقبم هستن

الان جلوییام دارن سیاه میشن اما کو پول

اگه شرق تهران هستی از بابام خرید کن لطفا دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر ببینی الهی🤲.. ختم انعام. ختم قرآن. ختم صلوات و فاتحه هم برای امواتتون انجام میدم اگه قابل باشم🌹

حالا چ فرقي ميكنه بالاخره ك همين ميشه از اين ب بعد مراقب دندونات باش كلسيم مصرف كن ك پوك و ضعيف نشه دندونات نشكنه 

بهداشتش مراقبت كن 

منم تقريبا دو برابر تو سن دارم ٥ تا عصب كشي شده دارم و ي دونه ترميم

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2738
عزیزم ۲۹ سالمه ۱۲ تا دندونم باید کشیده شه یعنی فقط ریشه مونده. الان یماهه ۴تاشو کشیوم پدرم دراومده د ...

چرا اينطوري شده ك فقط ريشه مونده؟ يعني چي؟ عصب كشي كرده بودي اينا رو قبلا؟

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
طرفای ۵۰۰ ، اگر بیمه هستی بری درمانگاه رایگان میکشن

سمت ما یه میلیون آره بیمه هستم ولی درمانگاه یه بار رفتم بااینکه رایگان هم نبود هزینه کردم ولی بلایی سرم آورد که میخوام برم دندون پزشکی فشارم میره بالا ازترس که دیگه همون شخصیامیرم

2706