2752
2734
عنوان

زن ساده چقدر خوب است.....

| مشاهده متن کامل بحث + 68 بازدید | 89 پست
آدم ساده خوب است آدم ساده دردش کم است آدم ساده شب که به خانه بیاید آسوده به عالم خواب میرود او کجا و اندیشه مرد بی نوایی که ساعتی پیش در خیابان دیده کجا.... او کجا و دغدغه های خلق گرفتار جهان کجا.... او کجا و نگرانی برای جوانان و کودکان مام وطن کجا... بچه ها من قاطی کردم......توروخدا یکی بگه به زبون خودمون بحرف....... مخم اینهمه تناقض رو نمیکشه...داره ارور میده هاااااااااا
ما قربانی دعوای خدا و شیطان هستیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زنان ساده و آن دیگر گروه با کتابت خطی هرچند اندک خویشتن را فریاد میزنند.... باقی دل نوشته ها باشد برای بعد... سپاس از مهر نگاهتان
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
بابا ثنا خودشم قبول نداره اینا رو
فقط میخواد ادبیاتشو به رخ ما بکشه از کلمات قلمبه سلنبه استفاده کنه
اونم که مغزش فایلارو قاطی کرده از هر فایلی یه کلمه در نیاره میفرسته بیرون
یکم دیگه ادامه بده بوش در میاد
از من گفتن میسوزه میمونی
گارانتیم نداره لامصب
2706