2733
2734

بارداری مث دوران پری دل دردم داره؟

یکی از فوبیاهای من این درداست که بشدت اذیت میشم تو این دوران...بارداری چجوریه

اوایلش اره درد کمر و زیردل داره 

بعدش نه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای هرکسی متفاوته عزیزم

ولی خیلی شیرینه

مخصوصا وقتی اولین بار صدای قلبش رو میشنوی

وقتی اولین بار با پاهای کوچولوش لگد میزنه به شکمت

وقتی میری و لباسای کوچیک خوشگل و ناز میخری

وقتی براش اسم انتخاب میکنی

وقتی اتاقش رو میچینی

وقتی....

فقط اوایلش

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰
2738

اوایلش این دردهای پریود رو داری و ماه آخر 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
یعنی تا هفته چندم؟ دردش چقدره؟ مسکن میخواد

اصلا مسکن که نمیشه توبارداری خورد

دردش قابل تحمله 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏