2733
2734
عنوان

امروز دخترم صدام زد برم دستشویی...

| مشاهده متن کامل بحث + 2544 بازدید | 70 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میشه چند تاسوال راجب مهاجرت بپرسم ؟

Nursing student 🤍💉                                            نه تو آنی که همانی ؛ نه من آنم که تو دانی🤍🌱      یا امام رضا ضامن آهو شدی میشه ضامن منم بشی؟💕.          تایپ شخصیتی ESTJ💜

سلام 💕

8 سال خیلی زده برای علائم بلوغ حتما باید متخصص غدد آزمایش بگیره از دخترتون 

من توی 11 سالگی با اینکه  علائم بلوغ زیادی نداشتم آزمایش که دادم گفتن نهایتا تا 6 ماه دیگه پریود میشی 

اگر پریود بشه دیگه کاری ازتون بر نمیاد من برای رشدم مجبور شدم آمپول بزنم که پریودیم عقب بیافته 

اول اینکه شغل شما چ همسرتون چیه ؟ 

مهاجرت تحصیلی کردین ؟ یا تو ایران درستون رو تموم کردین و رفتین ؟ 

راستش من تو ایران می‌خوام درسم رو تموم کنم بعدش مهاجرت کنم ( دوست دارم یکم سنم بره بالا بعدش مهاجرت کنم) 

و اینکه راسته که اونجا هرچی درآمد داری رو میدی به مالیات ؟ 

و در مورد رشته های درمانی کانادا خوبه یا استرالیا ؟ 

اگه شما برگردین عقب‌ بازم میرین کانادا یا به کشور دیگه مهاجرت میکنید ؟ 

چون طبق تحقیقات خودم آلمان برای تحصیل و کار بهتره واسه یه دانشجو

و البته اینکه مشکل حجاب اونجا هست؟ راستش من محجبه هستم و میخواستم دیدگاه اونجا رو راجب حجاب بدونم 

Nursing student 🤍💉                                            نه تو آنی که همانی ؛ نه من آنم که تو دانی🤍🌱      یا امام رضا ضامن آهو شدی میشه ضامن منم بشی؟💕.          تایپ شخصیتی ESTJ💜
اول اینکه شغل شما چ همسرتون چیه ؟  مهاجرت تحصیلی کردین ؟ یا تو ایران درستون رو تموم کردین و رف ...

من و همسرم تو زمینه حمل و نقل کار می کنیم .هر دو تحصیلاتشان تو ایران تموم کرده بودیم و فرانسه بلد بودیم

مهاجرت از طریق اسکیل ورکر کبک انجام دادیم‌.

ما بین آمریکا و کانادا ،کانادا رو انتخاب کردیم چون مهاجر پذیر تره و برای خانواده ها امن تره 

اینجا خانمهای محجبه تک و توک هستن کسی بهشون کاری نداره 

سلام 💕 8 سال خیلی زده برای علائم بلوغ حتما باید متخصص غدد آزمایش بگیره از دخترتون  من توی 11 ...

مشکل اینه که اینجا این آزمایش ها رو ضروری نمی دونن و بعد از ۸ سالگی شروع علائم بلوغ رو طبیعی می دونن قبل ۸ سال بلوغ زودرس حساب می شه

من و همسرم تو زمینه حمل و نقل کار می کنیم .هر دو تحصیلاتشان تو ایران تموم کرده بودیم و فرانسه بلد بو ...

خیلی ممنون عزیزم

در مورد مالیات هم میشه توضیح بدی؟ چون میگن تو کانادا بیشتر درآمد رو صرف مالیات می‌کنن

و اینکه رشته دانشگاهی شما تو ایران چی بود؟ و کدوم دانشگاه درس خوندین ؟

خیلی ممنون عزیزم در مورد مالیات هم میشه توضیح بدی؟ چون میگن تو کانادا بیشتر درآمد رو صرف مالیات می‌ ...

بله مالیات بر درآمد نسبتا بالاست

من رشته مهندسی از یکی از دانشگاههای دولتی تهران فارغ‌التحصیل شده بودم‌

2706