2733
2734
عنوان

شما مصرف رب تون چقده😁

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 27 پست
اینجوری ک خیلی غذاهات بدمزه میشه🤕

نه خوب میشه ولی اخه چون میخام غذاهام خیلی قرمز بشه و کمرنگ نشن رب زیاد میزنم

شاید در یکماه ۱۰ یا ۱۵ تا رب بخریم

حتی روغنم خیلی مصرف میکنم شاید ماهی ۱۰ تا روغن ۱ لیتری بگیریم🤕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی مصرف ربتون  زیاده. من قوطی یک کیلویی واسه حداقل دوماه بسه. یکم توضیح بده واسه چندنفرغذا ...

واس ۴ نفر عزیزم 

شما چند نفرید واقعا قوطی تا دوماه میبری🤕

غذاهاتون کمرنگ نمیشه🤕؟

اره واسه ماکارانی و قیمه و اینا که درست میکنم خیلی میریزم با پیازو ..تفت میدم زود تموم میشه🤕

نگفتی چند نفرین؟  مصرفتون خیلی زیاده!!!!! هم رب هم روغن.... جفتشم ضرر داره.....

اخه کمتر ک میزنم به غذاهام حس میکنم کمرنگ میشن

مثلا ماکارانی یبار رب و روغن کم زدم دیدم خشک و سفید شد 🤕

زیادم که میزنم زود تم میشه

2740
نه خوب میشه ولی اخه چون میخام غذاهام خیلی قرمز بشه و کمرنگ نشن رب زیاد میزنم شاید در یکماه ۱۰ یا ۱۵ ...

بنظر خودت خوبه غذاهات ولی واقعا با این حجم رب و روغن افتضاحن بقیه ب روت نمیارن مطمعن باش

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
وقتی رب رو کیریزی داخل غذا ،قبلش با یکم روغن تفت بده رنگ رب چندبرابر میشه . و حتما زردچوبه هم بریز د ...

عزیزم برا یه ماکارونی چقد رب کافیه مثلا

من نصف رب را میزنم تو ماکارونی😬

با همین روشی که گفتید چند تا قاشق بزنم یه ماکارونی کامل قرمز میشه🤕 

واس ۴ نفر عزیزم  شما چند نفرید واقعا قوطی تا دوماه میبری🤕 غذاهاتون کمرنگ نمیشه🤕؟ اره واسه ...

آره واقعا من قوطی یک کیلویی رو دیگه کمه کم واسه یکماه استفاده میکنم. 

خب تعدادتون هم خیلی نیست. شاسد عادت کردین خیلی پررب میخورین. به نظرم کم کم مصرف رو بیار پایین. 

من مثلا برای خورشت قیمه یک قاشق غذاخوری سرپر میریزم کافیه واقعا. 

ماکارانی و قیمه و اینا ک درست میکنم تموم میشه با یبار یا دوبار🤕

خوب خیلی میزنی قیمه نهایت دوقاشق غذا خوری 

ماکارونی برای رنگ گرفتم بیشتر کن بشه سه قاشق چه خبره

عکس از غذا هات داری بفرس

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
 اخه کمتر ک میزنم به غذاهام حس میکنم کمرنگ میشن مثلا ماکارانی یبار رب و روغن کم زدم دیدم خشک و ...

ذائقه رو باید کم کم تغییر بدی عزیزم.

زردچوبه هم با رب قاطی کن تا رنگش بیشتر بشه و همونطوری که دوستمون گفت جفتشو تفت بده قبل ریختن تو غذا. 

ولی هم روغن رو آروم آروم کم کن هم رب رو. تا ذائقه تون کم کم به اندازه متعادل عادت کنه. 

10 لیتر روغن تو یک ماه خیلی زیاده، به فکر سلامتیتون باش دختر خوب. پدر و مادرتم که باهاتون هستن باید بیشتر غذاهای سالم بپزی. 

ربم کارخونه ای ها کلی نگه دارنده داره و اصلا خوب نیست مصرف زیادش.