2737
2734
عنوان

خیلی ما زنا ارزش خودمون پایین میاریم خیلیی

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 64 پست
با اونجات میخاسه طالع بینی کنه🤣🤣

تاپیکشو زده بودم باکاربری قبلیم🤣 پستا و اسکرین هارو بخون و بخند

قضیه مال خیلی وقت پیشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3699756/من-به-این-آقا-مشکوکماسکرین-عکسای-پیامهاشو-میزارین-بیاین-لطفا

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
خب عزیزم چرازودبهشون اعتمادمیکنید

اون موقع کم سن تربودم و ساده  دیگه الان گرگ شدم😂

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همشون عوضین

صد درصد با این حرفت موافقم. پیرمرد زشت.معلوم نبود دنبال چی بود .میگه داشتم بدنسازی میکردم بخدا عین سگ دروغ می‌گفت به چهره اش نمی اومد بدنساز باش هیچی که بهم گفت من نمیتونم برم تو خونه وای فای ما قطع بعد با نت گوشی وصلم بخدا خنده دار تر از این حرف نشنیدم چه ربطی داره مگه نت گوشیت تو خونه کار نمیکنه والا  بنظرم کارتن خواب بود خونه نداشت.

دانشجو

خب ما هم همین فکرا رو در مورد پسرا داریم دیگه مثلا شما قیافه یه پسر براتون مهم نیس؟ یا این که یه شهر دیگیت مثلا یه شهر کوچیک باشه طرف میتونی باهاش زندگی کنی؟ من که اصلا نمیتونم

دلتنگمو با هیچکسم میل سخن نیس..کس در این آفاق به دلتنگیه من نیس💔🖤
2740
افرین اینجایه پسرشایدباچندنفرباشه همشونم براسرگرمی انتخاب کنه والکی بگه قصدم آشنایی وازدواجه

حالا جدایی از اون 

ببین چقد درو پیت و بیکارو الافه که همچین سایتیو کشف کرده

یا متاهله از طریق زنش اشنا شده

خدایی تو سایت بارداری دنبال رل نباش 🤣🤣🤣

بالاخره که باید یه جا آشنا بشیم 😂

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
خدایی تو سایت بارداری دنبال رل نباش 🤣🤣🤣

متاسفم بنده دنبال رل نیستم.هیچ احتیاجی به رل هم ندارم.لابد خودت صد تا صد دوست پسر داری که بهم تهمت زدی.بنده گفتم خودشو روانشناس جا زد.اون آقا دنبال دوست دختر بود نه من دنبالش.

دانشجو
متاسفم بنده دنبال رل نیستم.هیچ احتیاجی به رل هم ندارم.لابد خودت صد تا صد دوست پسر داری که بهم تهمت ز ...

به روانشناسای اینجام اعتمادنکنیدگلم ناراحت نشوشایدمنظوردیگه ای نداشت دوستمون

آقایون درخواست دوستی ندن قبول نمیکنم .
به روانشناسای اینجام اعتمادنکنیدگلم ناراحت نشوشایدمنظوردیگه ای نداشت دوستمون

من به شدت ناراحت شدم.ولی حرفش منظور بدی رو رسوند.

دیگه خودم دوهزاریم افتاد که طرف اصلا روانشناس هیچ که انسانیتم نداشت  بدبختی اینه شماره ام دستش افتاد.

دانشجو
آره.بعد ی مرد همینجا خودشو روانشناس جا زد منم باورم شد بعد گفت میخوام چهره تون رو ببینم خلاصه شماره ...

احیانا اسمش مرادی نبود ؟😂

خدایا شکرت بابت همه چیز💚 
2706