2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب اون ی بار خریده به کل ملت قسمتی هزار تومن میفروشه

آخه منطقیه که من میرم اصلا اینترنت نداره نهایتش میام تو شهر چند تا سریال و فیلم میریزم روی فلش از کافی نت بعدش میرم میبینم انصافه اینکارم حروم باشه واسه دوتا فیلم 

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )
چه مسلمونی شما واسم دعا کن

چشم.ولی انقدرا هم مسلمون نیستم.حداقل حق دوست و آشنا گردنمونه اون دنیا یقه مون رو میگیرن..دیگه کارگردان و بازیگرها هم اضافه میسن.رحم ندارن پدر آدمو در میارن.🤣

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
چشم.ولی انقدرا هم مسلمون نیستم.حداقل حق دوست و آشنا گردنمونه اون دنیا یقه مون رو میگیرن..دیگه کارگرد ...

خخخ . دعا کن جدی جدی خواهرم ازدواج‌کنه

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
2738
آخه منطقیه که من میرم اصلا اینترنت نداره نهایتش میام تو شهر چند تا سریال و فیلم میریزم روی فلش از کا ...

باید سازنده هاش راضی باشم که مثل اینکه گفتن راضی نیستن

اگه دوست داری بهم بگو برات آیت الکرسی بخونم 💗🤲
برو تو سایتش ببین ولی من اشتراک فیلیمو ۳ماهه خریدم با کد اشتراکش شد ۲۰۰اینا.نماوا تا حالا اشتراک نخر ...

محدودیت نداره بعدش؟اینکه چند ساعت ببینی 

اگه خوندی یه صلوات برای سلامتی کسی که همه جونمه بفرست💔💔الهی که خدا با عزیزات امتحانت نکنه💔
چشم.ولی انقدرا هم مسلمون نیستم.حداقل حق دوست و آشنا گردنمونه اون دنیا یقه مون رو میگیرن..دیگه کارگرد ...

این جوری باشه منو به چهار میخ باید بکشن 😐

اگه خوندی یه صلوات برای سلامتی کسی که همه جونمه بفرست💔💔الهی که خدا با عزیزات امتحانت نکنه💔
محدودیت نداره بعدش؟اینکه چند ساعت ببینی 

نه فقط بستگی  داره اشتراک چندماهه بگیری مثلا یکماهه بگیری از صبح تا شبم فیلم ببینی به مدت یک ماه مشکلی نداره

میترسم برای دیدارم از بهشت به جهنم آید...مادر است دیگر!!!
2706