2737
2739
عنوان

متاسفانه دچار انگل شدم خیلی خارش دارم خصوصا شبا

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی دکتر بمن گفت سه روز پشت هم ناشتا مبندازول بخورم دوتا ،نتیجه داد 

سه روز چیزی نیس بخور

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁
2731
میشه تو تابپیک بذاری منم میخامش 

بله خوب تکونش میدی نصفشو میخوری.... نصف دیگشو 20 روز بعد میخوری خوب خوب میشی قیمتش هم 20خورده ای هست ارزونه

وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه!   من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته  اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2738
بله خوب تکونش میدی نصفشو میخوری.... نصف دیگشو 20 روز بعد میخوری خوب خوب میشی قیمتش هم 20خورده ای هست ...

دکتر گفت این مقدار مصرف رو ، 

ممنونم 

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁
دکتر گفت این مقدار مصرف رو ،  ممنونم

نه دکتر نگفته یه آدم با تجربه به مامانم گفته نترس استفاده کن مامانم استفاده کرد خوب شد فقط همینطور که گفتم استفاده کن

وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه!   من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته  اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
نه دکتر نگفته یه آدم با تجربه به مامانم گفته نترس استفاده کن مامانم استفاده کرد خوب شد فقط همینطور ک ...

مرسی عزیزم

مرسی عزیزم

خواهش میکنم گلم 🌷