2737
2739

من عقدم خواهرمو دومادمون بعد ۲ سال میخواستن بیان خونمون دیشب موقه سال تحویل شوهرم خونمون بود امروز خونه وحشتناک بهم ریخته و کثیف بود صبح پاشدم تمیز کاری  از وقتی فهمید خواهرم اینا دارن میان هی تیکه بارم کرد ک مگه شاه داره میاد دستشوییو نشور دامادتون لیسش بزنه و حالم بهم میخوره ازشون کاشکی نیان و حوصلشونو ندارم 

خب 

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜

باجناق آخرش فامیل نشد😂

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دامادمون عین گله بخدا همش احترام با هدیه هردفه میاد خونمون واسه شوهرم من هردفه عیدی گرون من مامانم مریضه نمیتونه کار کنه خونه افتاده اس خونه رو جمع کردم گیر داده بریم سر بزنیم ب خانواده ش منو اورده اینجا خودش رفته پیش رفیقاش خواهرم اینام تو راهن شامم براشون درست نکردم کاش من بمیرم دوروزه مریضم بهش میگم ببرم دکتر میگه ببرمت دکتر ۳۰۰ ۴۰۰ تومن الکی خرجت کنم 

وقتی کسیو دوساله نمیبینه چه ددر کشتگی باهاشون داره؟😐😐😐😐

چه خاله زنک و مزخرفه

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین
2740

از همین اول کار خوب بشناسش...چشماتو باز کن خودتو بدبخت نکنی با همچین آدمی...

یعنی چی این رفتار و توهین کردن،چه معنی داره؟؟؟

خدایا منو ببخش...                                                    مجبورم آدم بدی بشم تا از پس بنده هات بر بیام...
2706