2733
2734

بچه ها من سر جریان اسپلیت رفتم با صابخونه صحبت کنم

ولی دعوا شدم و اصلا متوجه نشدم کی 

اومدم خونه دیدم پره های بینیمو داخلش یکم دارن خون میان ...

فشارمن افتاده مشکل خاصی ک پیش نمیاد؟

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

بینیم ضربه نخورده ....بخاطر داد زدنا فشار اومد بهش خونریزی کرده

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

نه بابا چه مشکلی 

دخترم و پسرم تنها دارایی من در این دنیا هستن   فقط اهنگهای armin2afm و طلیسچی آرومم میکنه    خدایا ممنون بابت همه مهربونیات   هرکسی امضام رو خوند صلوات بفرسته تا شوهرم دست از سرم برداره هر چه زودتر و بره پی لیاقتش ازش خسته هستم هیچوقت دیگه نمیخوامش. باورم نمیشه دیگه هیچ مهری بهش باقی نمونده در قلبم خدایا شکرت..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چجوری داد زدی مگ/:

حتما عضلات صورتم خیلی بد تکون خوردن چون با خنده هم خیلی کش میومدن

حتما عضلات صورتم خیلی بد تکون خوردن چون با خنده هم خیلی کش میومدن

مراقبت کن عزیزم بینی حساسه

❤DaYaNa❤   من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده  ∆              ❤خدا❤
2738

سلام عزیزم چیکار کردی با صاحب خونه ات ...

گلم اگه امسال تازه اومدی تو این خونه و سال اول و تا حالا استفاده نکردی یا کم استفاده کردی باید صاحبخونه تعمیر کنه ..هیچ خودت رو از تک و تا ننداز ک هزینه شو بندازن گردنت ...

هزینه اش ب عهده اونه