2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مبارکه من خودم برعکس شما اویزی دوست دارم میخی اذیت میکنه،هی پشتش میفته

اره ولی نمیدونم کلن فکر میکنم خیلی طلا انگار اویزونم میشه حس خوبی ندارم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
من خوشم اومد یه چیز خاصه جدیده

مرسی عزیزم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

منم میخی دوس ندارم اذیت میشم.. ولی خب شما میخوای استفاده کنی دیگه.. هر جور ک راحتی😍مبارک باشه قشنگه🤩

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

منم میخی دوس دارم 

خیلی نازه نیم ستت عزیزم 

مبارکت باشه ان شا الله

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
اگه میخی کنی هی باید آخر شبا درش بیاری.اما آویز دیگه یه سره ب گوشه

اصن طلا نمیندازم فقط خوره ی نیم ست دارم میخرم باور کن اخرم یادم میره تو مراسمی چیزی بندازم