2733
2734

سلام بچه ها سال خوبی داشته باشین ....تازه اومدم خونه همه چی نو و تمیزه فقط میخام کف آشپزخونه رو بشورم با پا دری ها...تا الان چندتاشو شستم ...ظرف های مونده هم شستم...خسته شدم اومدم اینجا...خیلی استرس دارم فردا مامانم بیاد خونمون ببینه جای کثیف باشه بهم میگه ...میخام خونم برق بزنه...ولی دیگ جون ندارم صب ۸بیدارشدم رفتم آرایشگاه تا ساعت ۲بعدش اومدم ناهار گذاشتم خوردیم رفتیم دنبال مانتو نبود چیزی ک هر دو پسند کنیم ...گذاشتیم فردا ...ینی فقط الان و صب وقت تمیزی دارم😐موندم شام رو چکار کنم نمی‌رسم 

خدایا شکرت♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سخ نگیر قرار نیس اتفاقی بیفته سبزه و ماهی بزاری کافیه ی دعا هم بخون.. این کارا  لزومی نداره

میشه ی صلوات برام بفرستین ک به آرزوم برسم.؟؟🙃 زیاد از وقتتون رو نمیگیره.. خیر ببینین🌱💜
2728

من الان عمام ودیتشویی شستم  

کاور بالش هارو جا انداختم 

فردا در کابینتا رو پاک میکنم وجارو میکشم بعدش 7 سین میچینم و شام درست میکنم ومنتظر مهمون میشینم 😍

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔

الان بخواب صبح زود پاشو به کارات برس.من دو روز مرخصی گرفتم کل خونه تکونی رو انجام دادم فردا هم باید برم خرید از سه شنبه هم سره کارم 

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738
تو حق داری...چرا نیرو نگرفتی...

حوصله هیچ کس رو ندارم تنها خودم راحت ترم 

حالا اب لباسشویی باز شده بود کلا ریخته بود کف اشپزخونه اشپزخونه رو شستم و تمیز کردم تازه میخوام موکت بندازم انقدر هم خسته شدم که نگو