2752
2734
ولی بیشتر مهم شوهر خودته اگه بیمحلی کنه بهش خودش خودشو جمع میکنه من باشوهرم گفتم و شوهرم خودشو جمع کرد ینی بش بیمحلی میکنه الان و خیلی سنگین با زن داداش هاش حرف میزنه ینی در کل حرف زدن رو هم باهاشون کم کرده. این کارش باعث شد جاریهام هیچکدومشون جرات نکنن باهاش شوخی کنن
دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه جاریم تو ساختمون مادرشوهرم زندکی میکنه،محل کار شوهرمم بایین خونه اوناست،یعنی همش با اوناست،تازه خیلی جیزارو من نمیبینم،خود شوهرم اعتراف کرد قبلا هم جاریمو سوار موتور کرده،بهم کفت نمیدونستم تو ناراحت میشی،یعنی از نظر خودشون خیزمی مساله عادیه
2731
هر جا میرن باشون برو میون حرفاشون باش وقتی همه جا باشی خودش خسته میشه بعضیا عمدی اینکار میکنن
نازنین پسرم همین که تو را دارم ، بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشانترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهشکانی هستی از پرنورترین ستاره ها......
به نظرم از زنی که با یه نا محرم انقد صمیمی میشه باید ترسید حالا میخواد جاری باشه هرکی باشه
زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود فقط اندکی بردباری میطلبد و ایمان بسیار....ولی ارزش انتظار را دارد...
دو سه تا کار بنداز گردن برادر شوهرت حساب کار دستش میاد
یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2706