2733
2734
عنوان

فردا شب عیده؟؟؟ساعت چندع سال تحویل

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 21 پست
چه باحال یعنی شک داشتی فردا عیده؟ مشغلت زیاده؟

نه با عمم بحث میکردیم که فرداس یا پس فردا😂😂

یادمه یبار ک بچه بود ارزو کردم زندگیم عین رمان بشه فکر نمیکردم خدا ارزومو برآورده کنه اما الان زندگیم جوری هیجانی شده که اگه یه رمان بود ک میخوندی میگفتی همه اینا تخیلیه و وجود نداره کاش اخر داستانم همونطوری ک میخوام بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی گوگل کردن آسون تر بود یا پست گذاشتن تو نی نی سایت؟

حقققق

هر چی میزدم نی نی سایت قبول نمی کرد... خلاصه این شد که شدم صحرا خانووم :) 😂🫠 یک سال خواننده خاموش بودممم🚶‍♀️ یک عدد istj 🫶🏻🥹
۱۲ و ۵۸ دیقه و ۱۷ ثانیه شب

جانا چ دقیق

یادمه یبار ک بچه بود ارزو کردم زندگیم عین رمان بشه فکر نمیکردم خدا ارزومو برآورده کنه اما الان زندگیم جوری هیجانی شده که اگه یه رمان بود ک میخوندی میگفتی همه اینا تخیلیه و وجود نداره کاش اخر داستانم همونطوری ک میخوام بشه 
2731
خدایی گوگل کردن آسون تر بود یا پست گذاشتن تو نی نی سایت؟

عزیزم اگه دقت کنی پرسیدم فرداس یا پس فردا

و منع اسکلی که همین الان الان تو بانک فهمیدم و پاره شدم تا کارت بگیرم اوووووف رییسه میگفت حالتون خوبه؟؟اونم چه رییسی تاپیک قبلم و نخونید که آبرومم پیشش رفته همسایه تو چشماش نگاه نکردم و اونم محترمانه تر برخورد کرد فهمید خجالت زده ام