2733
2739

دوستان سلام.

الهی تو این روزای دم عیدی خوش باشید و سلامت. 

قصد سفر ، همراه با تور  ، با اعضای خانواده ام رو دارم ، از یک راه دور و با اتوبوس به مقصد چابهار . 

راهنمایی میخوام 

برای تو راه برای اقامت و گردش و این سفر  ، چه وسایلی واجبه ؟

اگر تجربه سفر با تور و اتوبوس داشته باشید که عالیه و ممنون میشم از اشتراکش با من . 

تجربه هاتون از سفرهای چالشی اینجوری با بچه رو هم بیان کنید باید خوب باشه .

مرسی

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

لطفاً منو بلایک ما هم نظرمون رو شهر چابهار هس

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای نقاط گردشگری و تفریحی سوالی ندارم ، چون این مورد به عهده تور و لیدرهاست .

برای وسایلی که با توجه به این فصل و هوای چابهار و سیستان بلوچستان ممکنه نیاز باشه ، بیشتر چالش دارم . 

کرم ضد افتاب و کلاه و عینک دودی و بلاش مسافرتی و ملحفه و داروی شخصی ...ی سری نیازهای طبیعی و اولیه ی هر سفریه . 

اما شما چه تجربه ای دارید /؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2728
نرفتم فقط اومدم بگم بهتون خیلی خوش بگذره بشه براتون یه سفر عالی🤗

عزیزییییی. مرسی از خوش قلبیت

مطمئنم خوش میگذره

طبیعت بکر و تفاوت فرهنگی و آداب و رسوم غذایی و ...هزار چیز شگفت انگیز دیگه ، منتظرم ببینم و لذت ببرم . برای شما هم همینا رو میخوام 

2738
عزیزییییی. مرسی از خوش قلبیت مطمئنم خوش میگذره طبیعت بکر و تفاوت فرهنگی و آداب و رسوم غذایی و ...ه ...

از کدوم شهر میرید ؟ چند ساعت تو راهید ؟

وای منم خیلی دوست دارم چابهار برم .

کاربری ۶ ساله ام رو به خاطر مسائل ....... از دست دادم .
ان شالله که به خوشی و سلامتی بری و برگردی. من تجربه ندارم ولی لباس گرم برا بچه ببر چون ممکنه تو مسی ...

قربون محبتت مرسی

همین دیگه ، سوالم همین مسایل ریزه . 

من همیشه با ماشین خودمون و یه صندوق عقب پرررر از وسیله و خیال راحت میرفتم سفر ، حالا با تور و اتوبوس !!! برام سخت و عجیب و البته هیجان انگیزه ! 

اونم با دو تا بچه (:

عزیزییییی. مرسی از خوش قلبیت مطمئنم خوش میگذره طبیعت بکر و تفاوت فرهنگی و آداب و رسوم غذایی و ...ه ...

قطعا خوش میگذره بهتون، سپاس مهربون😘

خدایا برایم بخواه که، بشود، برسد، بیاید، درست شود، خوب شود خوبِ خوب🌱❤️
از کدوم شهر میرید ؟ چند ساعت تو راهید ؟ وای منم خیلی دوست دارم چابهار برم .

من از جایی که میرم تا چابهار 1800 کیلومتر راهه ! ههه

از شمالشرقی کشور هستم 

الهی قسمتت بشه دوستم . 

لباس تابستونه کلاه کرم ضدافتاب  عینک حتمااا ببر 

مسواک و حوله و شامپو اینا هم ک خود هتل داره چند دست لباس ببر ی کوله پشتی کفش اسپرت و صندل تابستونهاگه بچه داری برا بچت لباس استین دار هم ببر شاید شب خنک بشه 

برام مهم نیس شناسایی بشم چیزی واسه پنهان کردن ندارم👻
2706