2733
2734
عنوان

با جوپرک چی درست کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 23 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اوتمیل؟؟؟ چجوری درست میشه؟

با شیر میپزی بعد بعضیا شکر یا عسل میریزن قاطیش بعضیام یکم نمک بعد دارچین میزنن با میوه هایی مثل موز یا سیب و مغز ها مثل مغز گردو و بادام میخورن.صبحانه رژیمیه ولی خب پرو پیمونه

عضو گروه بنفش وزن فعلی۹۵ تاریخ شروع۱۴۰۱/۱۱/۲۷ هدف اول۹۰✅  هدف دوم۸۵
با شیر میپزی بعد بعضیا شکر یا عسل میریزن قاطیش بعضیام یکم نمک بعد دارچین میزنن با میوه هایی مثل موز ...

ممنونم، حتما یبار امتحان میکنم❤️

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
گرانولا اخه مواد دیگم میخواد

گرانولا ساده با عسل و جوپرک هستش 

اگه بخوای خودت میتونی اجیل اضاف کنی ولی اصلش این دوتاعه

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
گرانولا ساده با عسل و جوپرک هستش  اگه بخوای خودت میتونی اجیل اضاف کنی ولی اصلش این دوتاعه

کالریش زیاد نیس؟

عضو گروه بنفش وزن فعلی۹۵ تاریخ شروع۱۴۰۱/۱۱/۲۷ هدف اول۹۰✅  هدف دوم۸۵
کالریش زیاد نیس؟

با اجیل زیاده با جو نه! 

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)