2737
2734

چطور شده همش سمت شماس یا چیکار کردین

یادمه یبار ک بچه بود ارزو کردم زندگیم عین رمان بشه فکر نمیکردم خدا ارزومو برآورده کنه اما الان زندگیم جوری هیجانی شده که اگه یه رمان بود ک میخوندی میگفتی همه اینا تخیلیه و وجود نداره کاش اخر داستانم همونطوری ک میخوام بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

طرفدار منه ولی خو خانوادش خانواده خوبین منطقین اندازه خانواده خودم دوسشون دارم

فقط 46 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️

کلا دعواها با فامیل شوهر کار خود شوهر بوده اونا شدن یک قبیله و من تنهای تنهااااااااا 😔😔😔 اصلا احساس نکردم یه خانواده ایم اما از یک‌جایی به بعد هر توقعی ازون داشتم خودم انجام دادم 

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤

حتی یه طرف قضیه پدرومادرش هم باشن سمت منه فامیل ک جرات نمیکنه بهم تو بگه تیکه تیکه اشون می‌کنه خودشونم خبر دارن

آرزو دارم ناخواسته به دست آوری آن چيزهايی را که خواسته هایت هستند… آن گونه که با خود بياندیشی : آيا کسی برايم آرزويی کرده است … ؟! هی پاک می کنم… هی می نويسم… املايم بد نيست ! از تکرار اسمت لذت می برم… ولی تو مرا جا گذاشتی بین اینهمه هیاهوی زندگی😓
2706