2733
2739
سلام دوستان

منو همسرم هفت ساله که ازدواج کردیم، ولی‌ هنوز بچه نداریم. یعنی‌ هنوز اقدام نکردیم، و فکر هم نمیکنم که حالاها اقدام کنیم. ولی‌ وقتی‌ دوستانمو میبینم که بعد از من ازدواج کردن و الان باردارن یا نی‌نی دارن دلم میگیره! شما هم همین حسو دارین؟

احساس می‌کنین که عقبین از بقیه؟
Glig Graphics
منم الان دو ساله عروسی کردم اصلا نمیدونم چم هست دکتر هم نرفتم ببینم وضعیتم به چه صورته .....دردی دارم ندارم....و تا الان صدای همه در اومده...من 24 سالمه ول کن بابا..هر وقت دوست داشتی بیار ولی دکتر تو برو ببین خدا نکرده دردی نداشته باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همون دلیل کلیشه ای! شرایطشو نداریم...من الان دارم درس میخونم، تا دو ساله دیگه تموم می‌شه.

ولی‌ الان واقعا احساس نیاز می‌کنم.

همسرم هم به هیچ عنوان زیر بار نمیره! میگه هنوز زوده
Glig Graphics
ما هم 5 ساله ازدواج کردیم ولی هنوز اقدام نکردیم اطرافیان دیگه دیوونمون کردن ولی شوهرم میگه الان نه - من اطرافیان رو میبینم فقط تو دلم میگم خوش به حالشون که اون مراحلی حاملگی و زایمان و ترس از سالم بودن بچه رو طی کردن ولی ما هنوز اول راهیم فقط به خاطر این یه خورده ناراحت میشم و استرس میگیرم
من آخرین بار که یک ساله پیش رفتم دکتر واسه چک آاپ همه چی‌ خوب بود.

ولی‌ همسرم حاضر نشد آزمایش بده! گفت هر وقت خواستیم اقدام کنیم آزمایش میدم.

البته من الان ایران نیستم. اینجا هم تا مشکل نداشته باشی‌ آزمایش نمی‌گیرن.
Glig Graphics
2740
منم چهار ساله ازدواج کردم ولی نی نی ندارم.
دقیقا کسایی رو می بینم که از من حتی کوچکتر هستن و بعد از من ازدواج کردن و نی نی دارن.حس میکنم من عقبم!!
فکر کنم حسه طبیعیه همه همینطورین.
پولدار شدن،رابطه مستقیم با پدر داره:یا باید پدرت در اومده باشه-یا باید پدر بقیه رو در آورده باشی-یا باید پدرت پولدار باشه!

wedding tickers
2706