2752
2734
عنوان

کسایی که تو این ماه فهمیدن بار دارن بیانننن لطفااا

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 50 پست
اهاننن منم اگه نشد بعد ماه رمضون میرم اگه خدا بخواد

انشاالله که همین ماه بارداری 

دلم خیلی برات روشنِ

حسم میگه باردار هستی 

برات صلوات میفرستم از جدم میخوام که حاجت روا بشی🌱

انشاالله که همین ماه بارداری  دلم خیلی برات روشنِ حسم میگه باردار هستی  برات صلوات میفر ...

واااای چقدر حسم به جمله اخریت خوب بود خیلییی برام ارزشمند بود دعات انشالله عزیزم خدا از  دهن شما اولاد پیامبر بشنوه واین ماه باردار باشم

خدایا بابت همه چی شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیاید برا همه منتظرا دعا کنیم خدا عیدیشنو با نینی بهشون بده 🥰😍🤩

ای جانم خاستم‌اینجا بهت بگم‌مبارکت باشه دوستم انشالله نی نی رو سلامت بغل بگیری مامان قشنگ......منم یه منتظرم یکسال ونیم بیشتر شده...دعا کن الان بارداری خدا عیدی منم بده خیلی نا امبد و دلشکستم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
انشاالله که همین ماه بارداری  دلم خیلی برات روشنِ حسم میگه باردار هستی  برات صلوات میفر ...

دوستم منم دعا کن اسمم سمانه خیلی وقته منتظرم سنمم بالاس برا این خیلی روزای سختی میگذرونم...دعا کن قسمتم بشه...

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
ای جانم خاستم‌اینجا بهت بگم‌مبارکت باشه دوستم انشالله نی نی رو سلامت بغل بگیری مامان قشنگ......منم ی ...

انشالله عزیز دل تو نمازی که گفتو بخون امام عباس اتشالله حاجتتتو میده

خدایا بابت همه چی شکرت
انشالله عزیز دل تو نمازی که گفتو بخون امام عباس اتشالله حاجتتتو میده

ممنونم انشالله حتمن میخونمش انشالله خدا به حق عباسش حاجت روا کنه منم...انتظار خیلی سخته🥺

ممنونم انشالله حتمن میخونمش انشالله خدا به حق عباسش حاجت روا کنه منم...انتظار خیلی سخته🥺

اره منی که تجربه کردم خییییلی سخته 🥰بحق ۱۴ معصوم انشالله حامله باشی

خدایا بابت همه چی شکرت

ته دلم برات روشنه حس میکنم اوایل سال جدید حامله میشی

خدایا بابت همه چی شکرت
اره منی که تجربه کردم خییییلی سخته 🥰بحق ۱۴ معصوم انشالله حامله باشی

انشالله ممنونم....میگم‌تو نت زدم چند مدل داره این‌نماز فرق نداره کدام خوندنش تو کدام خوندی

ته دلم برات روشنه حس میکنم اوایل سال جدید حامله میشی

وای خدا راست میگی🥺... انشالله انشالله خدا کنه تو الان بارداری چون دعات خیلی گیراست...مرسی از حس مثبتت💚🥰❤ باردار بشم تاپیکت نگه داشتم خبرت میکنم دوستم

2706