2737
2734

سلام میشه لطفا اگه میشناسید معرفی کنید 

برای بچه ی ۱۵ ماهه که اصلا غذا نمیخوره فقط شیر مادر میخوره 

میخوام یه دکتر عالی باشه 

تهران هم بود اشکال نداره

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای سایو جون سلام من تهران نیستم اما خیلی خوشحالم که دوباره شما رو می بینم ترانه جون خوبه؟ دستور های آشپزی هاتون فوق العاده اسا

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍
2728
وای سایو جون سلام من تهران نیستم اما خیلی خوشحالم که دوباره شما رو می بینم ترانه جون خوبه؟ دستور های ...

سلام نازنینم 

قوربون محبتت شکر خدا ممنونم 

خوشحال شدم از پیامت عزیز دلم🥰🥰🥰😍😍😍😍

سلام نازنینم  قوربون محبتت شکر خدا ممنونم  خوشحال شدم از پیامت عزیز دلم🥰🥰🥰😍😍😍😍

منم خوشحال شدم کامنت شما رو دیدم🌷🌷🌷

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍
2740

سلام مهتاب جان خوبید ان شاءالله 

من کرج نیستم ولی پسر منم همینطوری بود یعنی داغون شدم . ۲۱ ماهگی با سختی از شیر گرفتمش.  رفتم دکتر کودکان گفت . تدریجا شیر را کم کن و کمپرس سرد روی سینه ها بذار که شیرت کم بشه و همچنین سوتین تنگ بپوش.  از اونورم موقع گرسنگی پیشش نباش مثلا بسپار به شوهرت یا خانواده ات . البته من مجبور شدم در کنار اینا از روش های ظالمانه مثل صبر زرد و ماتیک قرمز هم استفاده کنم .چون خیلی بیش از حد به شیر خودم اعتیاد داشت و هیچ چیز دیگه نمیخورد

کاربر هایی که منو سرچ می کنید . تصمیم گرفتم این کاربری را ببندم .من چون با وجود دوتا کاربری از این راه سو استفاده نمیکردم و حتی به ذهنم نمی رسید کامنت ها و تاپیک های خودمو لایک کنم چه برسه به شر و جنجال و توهین به کاربرا ؛نی نی یار و خانم تهراني اجازه داده بودن کاربری دومم که  به دلایل شخصی درست کرده بودم و الان فقط قصد داشتم تاپیک های شخصیمو پاک کنم باز بمونه ولی امروز  ۱۴۰۲/۰۷/۱۴  تصمیم گرفتم خودم درخواست تعلیق کاربریمو بدم چون حس میکنم بابد عدالت بین کاربرا رعابت بشه .   
چطور دکتر تغذیه؟نباید با همون متخصص اطفال مشورت کرد؟اگه کرج هستین دکتر سیامک بسیم فر خوبه البته متخص ...

والا نمیدونم  گفتم شاید باید متخصص تغذیه ببرتش بچه رو 

اهان ممنونم 

سلام مهتاب جان خوبید ان شاءالله  من کرج نیستم ولی پسر منم همینطوری بود یعنی داغون شدم . ۲۱ ماه ...

سلام عزیز دلم قوربونت برم شکر خدا خوبم 

آخی عزیز دلم 

به نظرت تو ۱۵ ماهگی هم دکتر میگه شیر رو کم کن؟

بله درسته،ولی حالا طبق تجربه خودم میگم اگه به بچه کمتر شیر بدین میلش به سمت غذا میره.

منم همینو به خواهرم گفتم 

گفت میخوام اینو از زبون متخصص بشنوم 😁

2706