2733
2734
سلام عزیزم تبریک میگم🌹 خیلی خوشحال شدم درسته شما جلوگیری داشتی ولی لحظه شماری میکرده با اولین اقدام ...

ممنون عزیزم این هفته که میشه اول هفته ششم باید برم پیش دکتر خانواده اون میفرسته آزمایش خون بعد هم بقیه مراحل 

اره دیگه اصلا جوری تکون داد زندگیمو که نتونستم دیگه جوابت رو‌بدم

ممنون عزیزم این هفته که میشه اول هفته ششم باید برم پیش دکتر خانواده اون میفرسته آزمایش خون بعد هم بق ...

بسلامتی و دل خوش دوست خوبم؛ تا باشه از این مشغله ها😍 کار درستی میکنی وقت برای بقیه کارها همیشه هست فعلا تمرکز و اولویت هدیه قشنگه تو دلته؛ خدای مهربون حافظ و نگهدار هردوتون باشه❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله خودم هستم 

سلام عزیزم. تاپیکم تعطیل شد. تبریک میگم مهاجرتت رو تبریک میگم بارداری رو. عزیزم خیلی جسارت میکنم میپرسم روش جلوگیری تون این چند سال چی بود که بدنتون آنقدر خوب و اوکی مونده بود. با اولین اقدام حامله شدین

مامانم چهار تا بچه داره میگه سر هیچکدومتپن اصلا نمیفهمیدم بارداری چی هست تا پنج ماه یادم میرفت باردا ...

وای نه تو انقد زحمت کشیدی برای مهاجرتت حیفه. واقعا حیفه. درسته خیلی سخته شرایطت بچه بزرگ کردن خیلی سخته ولی تو دختر قوی هستی میتونی هم بچت بزرگ کنی هم ادامه تحصیلت رو بدی 

2731

وااای عزیزم چقدرررر خوشحال شدم 😍😍

خیلی خیلی مبارکه بارداریت و همچنین مهاجرتت.

تمام تلاشتو بکن که برنگردی انشاالله بارداری راحتی داشته باشی زایمان راحتتر و نینی آروم که حسابی حالشو ببری.

خیلی حس خوبی گرفتم آخه کارِ خدا رو ببین😍❤

سلام مامان خانم مبارکت باشه کوچولوت دنیاش آوردی چطوری نگهش میداری دست تنها

ممنون عزیزم 

والا نمیدونم چجوری قراره نگهش دارم شاید مجبور شم حتی برگردم ایران 

دیگه تو ایران دستم خیلی بازتره 

چه جالب بعد ۱۴سال طبیعی باردار شدین 

و جالب‌تر اینکه من چهل سالمه و تیرویید کم کار هم دارم و اصلا هم اقدام نبودم فقط با سهل انگاری که تو این سن حالا مگه به این راحتی میشه باردار شد اینجوری شد

ببین اصلا به سال‌های جلوگیری ربطی نداره کسیکه مثلا چند ساله جلوگیری داره بعد هم اقدام میکنه باردار نمیشه احتمال زیاد اگر از اول هم جلوگیری نمیکرد هم باردار نمیشده 

کلا جلوگیری طولانی اصلا مانع بارداری طبیعی نمیشه اما خوب سن بالا تاثیر داره

من و خانوادم همیشه از سایت ماوراطب نوبت می گیریم و خیلی خوبه خدماتسون و پشتیبانیشون.تو دکتر زنان هم حرف اولو میزنه بین همه سایتا چون من از بقیه ام نوبت گرفتم چون شاغلم تایمم با مطب دکترا یکیه نمیرسم برم ولی این سایته واقعا خوبه.چک کن دکتراشو هرکدوم بیشتر ارتباط برقرار کردی با اون وقت بگیر