2733
2734

دوستان من تو تاپیک قبلی هم گفتم تو ایران نیستم و تک و تنها دیروز فهمیدم باردارم البته فقط بیبی چک زدم اما درجا و بلافاصله دو خط پررنگ افتاد که نشون میده امکان اشتباه وجود نداره 

حالا من اصلا اینجا از چیزی سردرنمیارم من همش سه ماهه اومدم اینجا زنگ زدم بیمارستان گفت از هشت هفته پذیرش تون میکنیم بهش گفتم خوب من چی بخورم تا اونموقع قرص آهن یا فولیک اسید نیاز نیست ؟گفت برو‌ داروخانه بگو باردارم خودشون بهت میدن 😳مسخره ها 

در ضمن پنج هفته هستم 

حالا یکی اینکه اولین تاریخ مراجعه به دکتر کی باید باشه واقعا؟

دوم اینکه دکتر زنانی هست تو ایران آنلاین بتونه ویزیت کنه حداقل یه دوتا چیز بهم بگه برم بخورم 

من تیرویید دارم واقعا نگران هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تا ۸ هفته چیز خاصی لازم نیس مصرف کنی تو این سه هفته اتفاق خاصی نمیفته

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
حالا یکی اینکه اولین تاریخ مراجعه به دکتر کی باید باشه واقعا؟ دوم اینکه دکتر زنانی هست تو ایران آنل ...

ما هم اوایل بازداری فقط فولیک اسید خوردیم بدون نسخه میدن برو بگیر بخور و صبر کن تا ۸ هفته بشی

عمری دگر بباید بعد از فراق ما را                                    کاین عمر صرف کردیم اندر امیدواری 
حالا یکی اینکه اولین تاریخ مراجعه به دکتر کی باید باشه واقعا؟ دوم اینکه دکتر زنانی هست تو ایران آنل ...

اره عزیزم برو سایت پذیرش ۲۴ دکتر انتخاب کن البته باید ویزیت پرداخت کنی بعد خودش بهت پیام میده دکتر

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2738
تا ۸ هفته چیز خاصی لازم نیس مصرف کنی تو این سه هفته اتفاق خاصی نمیفته

اخه به خاطر ورودم و انقدر درگیری داشتم این چند وقت که اصلا نه قرص آهن خوردم نه فولیک اسید میخوردم 

فقط قبل از اومدنم برای ریزش موهام آمپول بیوتین و بپانتین زده بودم اونم مال چهار پنج ماهه پیشه 

همش میگم به خاطر کم خونی نکنه بچه ام خنگ بشه  

اخه به خاطر ورودم و انقدر درگیری داشتم این چند وقت که اصلا نه قرص آهن خوردم نه فولیک اسید میخوردم&nb ...

نه بابا اصلا شاید کم خونی نداری از کجا میدونی حساس نباش ۳ هفته چیزی نمیشه

اره عزیزم برو سایت پذیرش ۲۴ دکتر انتخاب کن البته باید ویزیت پرداخت کنی بعد خودش بهت پیام میده دکتر

مشکلی نیست شوهرم ایرانه اون برام پرداخت میکنه 

مثل زلزله بود این بارداری 

قشنگ زندگیمو تکون داد 

تو یک اتاق اجاره ای دارم زندگی میکنم تک و تنها 

بیچاره این بچه نمیدونم تو این شرایط دووم میاره یا نه

ای جان میشناسم شمارو 😍 ناخواسته بود بارداری تون؟ به سلامتی 😁

والا من چهل سالمه تا الانم بچه نمیخواستم چهارده سال جلوگیری داشتم یکبار سهل انگاری کردیم گفتیم طوری نمیشه بعد از اینهمه سال جلوگیری با تیرویید داشتن من و تو این سن و سال مگه میشه باردار شد اونم ظاهرا شده 

من دارم درس میخونم اینجا این بچه رو‌تو دانشگاه حامله شدم   

مشکلی نیست شوهرم ایرانه اون برام پرداخت میکنه  مثل زلزله بود این بارداری  قشنگ زندگیمو ت ...

گر نگهدار من ان است که من میدانم 

شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

نه بابا اصلا شاید کم خونی نداری از کجا میدونی حساس نباش ۳ هفته چیزی نمیشه

سال پیش ایران آزمایش داده بودم دکتر گفت کم خونی داری 

حالا برای اینا با تلفن توضیح دادم 

مسخره ها 

تو ایران مگه تو شش هفته یا هفت هفته نمیفرستن صدای قلب بشنویم اینا اصلا اهمیتی ظاهرا نمیدن 

2706